P+S Development poszukuje projektów fotowoltaicznych

P+S Development poszukuje projektów fotowoltaicznych
Projekt Solartechnik

Projekt Solartechnik Development to firma specjalizująca się w kupnie oraz rozwoju projektów fotowoltaicznych. Firma kompleksowo przygotowała do ostatniej aukcji ponad 100 projektów, na które złożono zwycięskie oferty.

Obecnie P+S przygotuje się do kolejnej aukcji, do której chce przystąpić z dwa razy większym portfelem projektów. Część projektów spółka chce pozyskać z rynku.

Na zakup projektów na dowolnym etapie rozwoju Projekt Solartechnik Development chce przeznaczyć w nadchodzących miesiącach budżet na poziomie 10 000 000 złotych.

REKLAMA
REKLAMA

Aby w pełni wykorzystać wspomniane środki, firma planuje pozyskać do współpracy biura projektowe oraz deweloperskie. Spółka poszukuje również gruntów z przeznaczeniem pod dzierżawę.

Projekt Solartechnik Development został wydzielony ze struktur Projekt Solartechnik Group na początku 2020 roku. Zespół składa się z kilkudziesięciu specjalistów ds. rozwoju projektów oraz działu handlowego. Koordynatorem działań zakupowych jest dyrektor handlowy Adam Goj.

Osoby zainteresowane sprzedażą projektów zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 530 478 530 lub za pomocą e-mail: a.goj@projekt-solartechnik.pl.

artykuł sponsorowany