Regulamin

Regulamin dodawania treści w serwisie internetowym Gramzielone.pl

1.  Gramwzielone.pl Sp. z o.o. (Administrator), wydawca i administrator portalu Gramwzielone.pl (Portalu), udostępnia możliwość bezpłatnego umieszczania treści w przewidzianych do tego miejscach na Portalu, w celu dodawania komentarzy i publikacji bezpłatnych ogłoszeń.

2. Administrator nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści umieszczane na Portalu przez użytkowników.

3. Użytkownicy publikują swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność.

4. Niedopuszczalne jest umieszczanie na Portalu przez użytkowników treści uznanych powszechnie za wulgarne, obraźliwe, stanowiące groźby, będących pomówieniami czy też celowo obraźliwych dla wywołania kłótni (tzw. trollingu), a także reklamowych i mających charakter spamu.

5. Wyświetlanie treści dodanych na Portalu przez użytkowników w zakładkach: Baza firm, Giełda OZE, Mapa OZE odbywa się po uprzedniej akceptacji przez Administratora.

6. Administrator zastrzega sobie prawo do nieumieszczania w zakładkach wymienionych w pkt 5 informacji niezgodnych z tematyką Portalu, łamiących zasady regulaminu lub powielanych przez Użytkowników.

7. Wyświetlanie treści dodanych przez użytkowników w komentarzach pod artykułami wyświetlanymi na Portalu odbywa się bez uprzedniej akceptacji przez Administratora. Treści te mogą zostać jednak zablokowane przez automatyczny filtr antyspamowy i wówczas nie są wyświetlane na Portalu.

8. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania treści wymienionych w pkt 4 niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania dodawania treści w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia pkt 4 regulaminu.

9. Administrator może również przekazać pozostające w jego posiadaniu dane użytkownika sądowi, prokuraturze, policji i innym uprawnionym organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.

10. Administrator zastrzega sobie prawo do wyłączenia możliwości dodawania komentarzy w zakresie publikacji treści promocyjnych i reklamowych.

11. Administrator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.

12. Polityka prywatności Portalu jest dostępna w zakładce „Polityka prywatności”.