Strona GoodWe w nowej odsłonie

Strona GoodWe w nowej odsłonie
GoodWe

GoodWe, wiodący producent falowników hybrydowych i rozwiązań do magazynowania energii, może się teraz pochwalić nową stroną internetową w wersji polskiej – https://pl.goodwe.com/.

Nowa strona producenta zyskała nowoczesny i bardziej funkcjonalny wygląd i została opracowana tak, aby użytkownicy mogli w prosty oraz intuicyjny sposób znaleźć interesujące ich informacje na temat szerokiej oferty rozwiązań fotowoltaicznych GoodWe (od 0,7kW do 250kW) dla domów, firm i dużych projektów PV.

Aktualna wersja witryny zawiera całe portfolio GoodWe oraz szczegółowe informacje na temat oferowanych i certyfikowanych na polskim rynku produktów, w tym magazynów energii, falowników hybrydowych i bateryjnych, jedno- i trójfazowych, wysoko- i niskonapięciowych, sprzężonych z prądem stałym i zmiennym, rozwiązań do magazynowania energii oraz różnego rodzaju akcesoriów do monitoringu.

Odświeżona została również szata graficzna witryny – zostały zastosowane nowoczesne, dynamiczne grafiki, które nie odwracają uwagi od treści, lecz stanowią jej uzupełnienie, dodatkowo na stronie zoptymalizowano menu, które stało się jeszcze bardziej intuicyjne.

GoodWe – zmieniamy się dla Ciebie!

Oprócz szczegółowych informacji produktowo-technicznych w zakresie portfolio, na stronie można znaleźć najważniejsze zalety i właściwości oferowanych przez producenta produktów. Zakres dostępnych treści uzupełniają wiadomości dotyczące m.in. wyników badań i międzynarodowych rankingów, zapowiedzi nowych produktów, nadchodzących wydarzeń i szkoleń stacjonarnych lub online.

Na stronie będą zamieszczane na bieżąco najnowsze informacje o terminach bezpłatnych szkoleń produktowych i technicznych dla instalatorów w ramach programu GoodWe PLUS+, zapowiedzi zbliżających się targów, konferencji oraz referencje zrealizowanych projektów PV w regionie EMEA i na świecie. Dostępna jest również obszerna biblioteka materiałów do pobrania dla instalatorów i użytkownków końcowych.

– Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży wiemy, jak ważny jest rozwój. Nieustannie pracujemy nad tym, aby nadążać za najnowszymi trendami. Na początku tego roku ogłosiliśmy, że wraz z dynamicznym rozwojem rynku, MY również się zmieniamy, odświeżając wizerunek i logotyp naszej marki. Na nowe logo wybraliśmy nazwę GoodWe z akcentem na połączenie „W” w charakterystycznym dla nas czerwonym kolorze. Zdecydowaliśmy się na ten akcent, ponieważ najlepiej podkreśla on wizję naszej firmy, jaką jest długoterminowa i owocna dla każdej ze stron współpraca. Świata nie zmienimy w pojedynkę. Strategia win-win, czyli tylko razem możemy zrobić więcej! Stworzyć nową, lepszą przyszłość dla siebie, planety i przyszłych pokoleń. Uruchomienie nowej wersji naszej strony internetowej to kolejny naturalny krok, który pozwoli nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów w Polsce. To dla nas okazja, aby być bliżej naszych użytkowników, pokazać kim naprawdę jesteśmy i jak traktujemy ten niezwykle dynamicznie rozwijający się rynek – dodaje Orysya Levchenko, CEE Marketing Manager w GoodWe Europe GmbH.

Aktualnie strona jest nie tylko atrakcyjniejsza wizualnie od swojej poprzedniczki, ale także zdecydowanie bardziej przyjazna dla użytkowników. Znalezienie informacji, których szukają klienci, powinno być łatwiejsze, niezależnie od tego, czy chodzi o nasze produkty, usługi czy po prostu informacje o firmie. Dodano również całkiem nowe opcje – takie jak powiązane materiały do pobrania w sekcji produktowej (karty katalogowe, instrukcje obsługi i certyfikaty), dostosowane do konkretnej kategorii produktów.

Z nowej strony można bez problemu korzystać zarówno na tradycyjnych komputerach, jak i na różnych urządzeniach mobilnych. Witrynę odpowiednio dostosowano i zoptymalizowano właśnie pod tym kątem. GoodWe zaznacza, że jest to pierwszy etap usprawnień, które firma zamierza wprowadzić w najbliższych miesiącach.

Z nową polską stroną internetową marki GoodWe można zapoznać się pod adresem: https://pl.goodwe.com/.

GoodWe jest wiodącym globalnym producentem inwerterów i systemów do magazynowania energii z fotowoltaiki, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju (kod giełdowy: 688390). Firma zatrudnia ponad 4000 pracowników w 20 różnych krajach oraz posiada zespół badawczo-rozwojowy (BiR) składający się z ponad 700 inżynierów zajmujących się ciągłą optymalizacją i nieustannym rozwojem technologii magazynowania energii. Łącznie do tej pory w ponad 100 krajach na całym świecie zainstalowano 35GW mocy z wykorzystaniem rozwiązań producenta. GoodWe jest wymieniane jako jeden z TOP 5 największych producentów inwerterów PV na świecie i TOP 3 producentów inwerterów hybrydowych według Wood Mackenzie, a wiodąca jednostka na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych, TÜV Rheinland, przez 6 kolejnych lat przyznaje producentowi nagrodę „All Quality Matters” za wyjątkową jakość produktów. GoodWe oferuje szeroką gamę (od 0,7kW do 250kW) rozwiązań fotowoltaicznych dla domów, firm i projektów wielkoskalowych, gwarantując wysoką wydajność i niezawodną jakość. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://pl.goodwe.com/.

Kontakt w Polsce:
sales.pl@goodwe.com
service.pl@goodwe.com

GoodWe – materiał sponsorowany