Rośnie popularność magazynów energii CF Energy w Polsce

Rośnie popularność magazynów energii CF Energy w Polsce
Fot. beeIN

Urządzenia o korzystnej relacji jakości do ceny cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów na całym świecie. Ich użytkownicy doceniają bardzo długą żywotność magazynów energii, 10-letnią gwarancję oraz wyposażenie każdego modułu w zaawansowany moduł BMS. Polscy prosumenci zwracają też uwagę na bezpieczeństwo gwarantowane przez niepalną technologię oraz wygodę płynącą z kontrolowania pracy modułu przez WiFi. Dystrybucją magazynów CF Energy na polskim rynku zajmuje się spółka giełdowa beeIN S.A., która serdecznie zachęca do współpracy wszystkich dystrybutorów chcących uatrakcyjnić swoją ofertę.

Coraz większy popyt na magazyny energii

Magazyn energii to kluczowy element opłacalnej sieci elektroenergetycznej. Od kwietnia 2022 r. urządzenia te stały się ważnym uzupełnieniem pracy paneli solarnych. Rok 2024 może przynieść wzrost zainteresowania tymi urządzeniami ze względu na liczne programy dofinansowań oraz wprowadzane od połowy roku dynamiczne taryfy za prąd, gdzie ceny będą zmieniać się co 15 minut. Już teraz mówi się, że 2024 może być rokiem magazynów energii. Jako generalny przedstawiciel CF Energy na rynku polskim serdecznie zachęcam do współpracy wszystkich dystrybutorów, którzy rzetelnie chcą się przygotować na rosnący popyt – mówi Michał Sochacki, prezes beeIN S.A.

Obserwowany już teraz coraz większy popyt może dodatkowo wzrosnąć dzięki środkom z Krajowego Planu Odbudowy. Ponadto eksperci z Polskiego Stowarzyszenia Magazynowania Energii przewidują, że rynek magazynów energii będzie się rozwijał w analogiczny sposób, jak dotychczas miało to miejsce w przypadku sektora fotowoltaiki. Jego wzrost przyspieszy dzięki rządowym programom dofinansowań, do których lada chwila dojdzie jeszcze nowa dotacja na prosumenckie elektrownie wiatrowe. Dodatkowym stymulantem wzrostu pozostaje nowy sposób rozliczania energii, którego filarem jest właśnie autokonsumpcja wyprodukowanego prądu.

Magazyny od CF Energy – najpopularniejszy wybór Polaków

Programy dofinansowań sprawiają, że Polacy przykładają większą wagę do jakości i funkcjonalności urządzeń niż do ich ceny. Dla prosumentów kluczowe są teraz realne korzyści oferowane przez urządzenia: niezawodność magazynów energii, ich skuteczność, wygoda korzystania z urządzeń oraz atrakcyjna relacja jakości do ceny. Każdy z tych elementów jest mocną stroną renomowanych magazynów energii CF Energy. Ale powodów, dla których Polacy coraz chętniej wybierają urządzenia tej sprawdzonej marki, jest więcej.

Dlaczego warto wybrać magazyny CF Energy? Oto 15 powodów!

 1. Bardzo długa żywotność (6000 cykli DOD 0-80 proc.)
 2. Bezpieczna i niepalna technologia
 3. Magazyny w chemii LiFePo4
 4. 10 lat gwarancji
 5. Każdy moduł jest wyposażony w zaawansowany moduł BMS
 6. Bezpośrednie połączenie ze smartfonem i baterią BMS
 7. Szybkie rozwiązywanie problemów dzięki wyposażeniu wszystkich modułów w moduły WiFi, które zapewniają dostęp do kompletu informacji o wykonywanej pracy
 8. Bezobsługowa praca
 9. Wsparcie posprzedażowe i serwis na terenie Polski
 10. Urządzenia firmowane rygorystycznymi międzynarodowymi certyfikatami: UL, IEC, TUV, UN, itd.
 11. Magazyny energii CF Energy są kompatybilne z falownikami od wielu dostawców m.in. tj. Solis, Sofar, Deye, SAJ, LuxPower, Growatt, Solplanet, Sol-Ark, AFORE, GoodWe i inne
 12. Oferta CF Energy obejmuje magazyny energii dla prosumentów oraz dla przemysłu
 13. Możliwość zainstalowania modułu sygnałowego równolegle lub szeregowo
 14. Magazyny energii zostały stworzone przez wiodącego producenta, posiadającego zespół ponad 200 inżynierów i naukowców, którzy udoskonalają rozwiązania z obszaru magazynowania energii. Ich skuteczność rekomendują klienci z Włoch, Wielkiej Brytanii, Francji, Grecji, Niemiec, Chorwacji, Australii, Nowej Zelandii, USA, Republiki Południowej Afryki i z Polski.
 15. Merytoryczne i techniczne wsparcie ze strony generalnego dystrybutora magazynów energii CF Energy – polskiej spółki beeIN S.A. (notowanej na rynku New Connect GPW w Warszawie)

 

Aktualnie w Polsce najlepiej sprzedaje się magazyn energii CF Energy CFE-5100, który oferujemy w zestawie z falownikiem hybrydowym 10kW DEYE w cenie detalicznej 18 500 zł netto. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat tego modelu!

 

CF Energy – twórca innowacji do magazynowania energii i dla elektromobilności

Na przestrzeni dwóch dekad działalności spółka CF Energy pozyskała przeszło 120 patentów i 3,5 mln klientów. Od ponad 10 lat producent magazynów energii prowadzi także działalność w obszarze B+R baterii przeznaczonych do pojazdów elektrycznych. Baterie litowe opracowane i wyprodukowane przez partnera beeIN są obecnie stosowane w samochodach i rowerach elektrycznych sprzedawanych w Azji. Wyzwania wynikające z procesu transformacji energetycznej oraz dążenie do uzyskania neutralności klimatycznej zainspirowały firmę do budowy kolejnego filaru związanego z magazynowaniem energii.

 • CF Energy ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży czystej energii
 • Firma nieustannie udoskonala rozwiązania z obszaru magazynowania energii
 • CF Energy każdego roku opracowuje i dostarcza ponad 150 nowych produktów
 • Posiada wysokiej klasy centrum testowe systemów akumulatorów litowych
 • 100 proc. sortowania komórek + 100 proc. EOL + 100 proc. test starzenia

Myślisz nad rozszerzeniem swojej oferty magazynów energii?

Bezpłatne szkolenia online/stacjonarne dla dystrybutorów i instalatorów:

 

 

W ofercie również magazyny energii przemysłowe!
Dowiedz się więcej o renomowanych urządzeniach CF Energy.

Porozmawiajmy o współpracy!

biuro@beein.pl
roman@beein.pl

+48 503 303 505
lub
+48 797 485 634

www.beein.pl

 

beeIN – materiał sponsorowany