REKLAMA
 
REKLAMA

FIBRAIN Energy

Adres
Zaczernie 190 F
Miasto
Zaczernie
Kraj
PL
Telefon
17 866 08 30
E-mail
energy@fibrain.pl
Strona internetowa
https://energy.fibrain.pl/

FIBRAIN Energy to innowacyjny na skalę światową, kompletny system do pozyskiwania, magazynowania oraz zarządzania zieloną energią, wspomagany sztuczną inteligencją.
Nasz system energetyczny, zbierając energię słoneczną, przewidzi pogodę i sam naładuje magazyny energii przed jej pogorszeniem. Dodatkowo w czasie rzeczywistym reaguje na zmiany taryfy, dzięki temu zawsze znajdzie najlepszą drogę do oszczędności.

FIBRAIN Energy to rozwiązanie, które integruje:
• Super wydajne szklane panele PV – wyposażone w najnowocześniejszą technologię, zapewniającą maksymalną wydajność i długotrwałą niezawodność. Unikatowe właściwości naszego szkła zapewniają lepszą dystrybucję światła oraz znacznie dłuższą żywotność i odporność na czynniki zewnętrzne.
• Carporty i konstrukcje nośne – to nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne, idealnie komponujące się z otoczeniem wykorzystanie przestrzeni do generowania dodatkowej energii odnawialnej, spełniające jednocześnie funkcję ochronną dla Twoich pojazdów.
• Magazyny energii – umożliwiają gromadzenie nadmiaru energii w czasie, gdy produkcja przekracza zapotrzebowanie, zapewniając ciągłość zasilania nawet w przypadku braku światła słonecznego.
• Ładowarki i stacje ładowania EV – wyposażone w najnowocześniejsze technologie, umożliwiając szybkie i efektywne ładowanie pojazdów elektrycznych, co przyczynia się do zrównoważonej mobilności i redukcji emisji.

FIBRAIN Energy to prawdziwy przełom w dziedzinie OZE, który ma wielką szansę odmienić polski i światowy rynek energetyczny.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA