FOX Polska i Mój Prąd 5.0 – dofinansowanie rozwiązań kompleksowych

FOX Polska i Mój Prąd 5.0 – dofinansowanie rozwiązań kompleksowych
FoxESS Polska

Ruszył nabór kolejnej edycji programu Mój prąd 5.0. Nowa odsłona rządowej dotacji uwzględnia dodatkowo możliwość uzyskania dofinansowania na pompy ciepła wraz z dodatkowym doposażeniem oraz zawiera bonusy za zmianę zasad rozliczania prosumentów na net-billing.

Mój Prąd 5.0 i jego kolejne edycje to także wskaźnik określający rozwój branży OZE w ostatnich latach i realizację przyjętych strategii. Kategorie dofinansowania stawiające na maksymalizację autokonsumpcji energii elektrycznej wytwarzanej z instalacji fotowoltaicznej i rozszerzenie ich o pompy ciepła, wprost wspierają nowoczesne rozwiązania kompleksowe OZE.

Obecne zasady programu Mój Prąd 5.0 to elastyczne wyjście zarówno naprzeciw nowym prosumentom, a także w kierunku inwestorów, którzy posiadają już wcześniej sfinansowaną instalacje fotowoltaiczną, zdecydują się na przejście na system net-billing i chcą uzyskać dofinansowanie na pozostałe urządzenia. Przewagę ofertową zyskują producenci posiadający uniwersalne rozwiązania w pełnej gamie produktów, które dają największe korzyści inwestorom.

Kompleksowe rozwiązania od FoxESS Polska

FoxESS Polska to producent z pełną ofertą produktową w zakresie fotowoltaiki i magazynowania energii, rozszerzoną w ubiegłym roku o pompy ciepła FoxAIR. Producent jest znany z dobrych jakościowo produktów z najdłuższą gwarancją na urządzenia, wraz z eksperckim wsparciem technicznym. Dzięki temu w krótkim czasie znalazł się w czołówce najbardziej dynamicznych i najczęściej wybieranych producentów na rynku.

Od początku funkcjonowania na rynku kładziemy szczególny nacisk na regularne, darmowe szkolenia, podczas których doświadczeni eksperci naszego działu technicznego prezentują dostępne urządzenia i ich zastosowanie. Obecnie intensywnie szkolimy w zakresie systemów kompleksowych, które są objęte zakresem dofinansowania nowej edycji programu Mój Prąd 5.0. i wpisują się w aktualne potrzeby rynkowe. Rządowy zakres dofinansowań umożliwia uzyskanie nawet do 45 400 PLN na rozwiązania z naszej oferty FoxESS i FoxAIR, a my robimy wszystko, aby wspierać Polaków w świadomych decyzjach – mówi Tomasz Walczyk, Country Manager FoxESS Polska

 

 

Kolejne szkolenie odbędzie się 24 maja o godz. 12:00. Zapisy dokonywane są przez stronę www.fox-ess.pro/szkolenia

 

dotacje na zestawy FOXESS w programie Mój Prąd
FoxESS Polska

Urządzenia FoxESS nie tylko mieszczą się w kategorii systemu EMS, ale także zapewniają uniwersalność i łatwość konfiguracyjną, zarówno w przypadku rozbudowy instalacji PV, jak również stworzenia nowego systemu, w oparciu o magazyny energii. Całość uzupełniona o pompy ciepła to optymalne rozwiązanie gwarantujące inwestorom niezależność oraz bezpieczeństwo energetyczne i finansowe w przyszłości.

Kalkulator doboru pomp ciepła FoxAIR i kolejny wyróżnik producenta

Dla inwestorów niezwykle istotny jest prawidłowy dobór poszczególnych komponentów tworzących cały system. Z myślą o instalatorach, handlowcach oraz w trosce o fachową obsługę klientów, producent zaskakuje uczestników rynku kolejnymi przewagi, aby wspierać wszystkich odbiorców rynku na każdym etapie inwestycji. Jednym z narzędzi wdrożonych w kwietniu jest kalkulator doboru pomp ciepła udostępniony na stronie www.fox-air.pro

 

kalkulator doborowy pomp ciepła foxess
 Polska

Kalkulator wspomaga proces poprawnego doboru odpowiedniej wielkości pompy ciepła do ogrzewanego budynku, z uwzględnieniem temperatur biwalentnych, zależnych od stref klimatycznych, ilości mieszkańców, powierzchni budynku a także wymaganej temperatury czynnika grzewczego na zasilaniu instalacji centralnego ogrzewania.

To intuicyjne narzędzie stworzone przez dział techniczny FoxAIR, które pozwala na szybki i trafny dobór pompy ciepła Producenta, istotny z punktu widzenia komfortu cieplnego użytkownika i niskich kosztów eksploatacyjnych. Dobór za pomocą kalkulatora można wykonać na podstawie:

  • Wskaźnikowego zapotrzebowania na ciepło w zależności od izolacyjności cieplnej przegród, W/m2,
  • Posiadanego projektu i obliczeń zapotrzebowania na ciepło,
  • Ilości zużywanego paliwa.

Wynikiem kalkulacji jest automatyczne wskazanie najkorzystniejszego rozwiązania pod kątem mocy pompy ciepła, z uwzględnieniem kosztów eksploatacyjnych oraz inwestycyjnych.

Dodatkową zaletą kalkulatora jest graficzne przedstawienie punktu biwalentnego, zapotrzebowania na energię użytkową na cele co/ cwu oraz współczynnika SCOP, także bez pracy grzałki elektrycznej.

Fachowy dobór pomp ciepła jest szeroko omawiany podczas I etapu szkoleń FoxAIR. Zapisy na szkolenia FoxAIR prowadzone są wyłączne przez aplikację mobilną, którą można pobrać na stronie www.fox-team.pro 

 

strefy polski dobór pomp ciepła

 

Jeszcze w tym miesiącu producent zaplanował wdrożenie kolejnego wyróżnika rynkowego, który doskonale wpisze się w całość ekosystemu FOX. Będzie to odpowiedź zarówno na częste pytania inwestorów, jak również na potrzebę wyłonienia najlepszych graczy rynku.

Informacja pojawi się w najbliższym czasie na kałanach producenta.

Urządzenia Producenta są dostępne u Partnerów:

Kontakt

Strony producenta:

Wsparcie techniczne:

Social media:

 

FOX TEAM

 

 

 

 

artykuł sponsorowany