Sharp z nagrodą EUPD SolarProsumer w kategorii „Najlepszy moduł fotowoltaiczny”

Sharp z nagrodą EUPD SolarProsumer w kategorii „Najlepszy moduł fotowoltaiczny”
Sharp Energy Solutions  

Firma Sharp Energy Solutions Europe zdobyła nagrodę EUPD SolarProsumer Award 2023 w kategorii „Najlepszy moduł fotowoltaiczny”. Wyróżniono wysoką jakość i wydajność modułów Sharp.

EUPD SolarProsumer Award to nagroda przyznawana przez EUPD Research przedsiębiorstwom z sektora fotowoltaicznego, które wyróżniają się innowacyjnym modelem biznesowym oraz rozwiązaniami z zakresu energetyki słonecznej.

Określenie „prosument” oznacza, że konsumenci nie tylko wytwarzają energię dzięki instalacji systemów fotowoltaicznych, ale stają się wytwórcami energii i uczestnikami rynku energii. Nagroda SolarProsumer przyznawana jest firmom, które promują i pomagają realizować tę ideę. Zwycięzców wybiera niezależne jury złożone z ekspertów z branży, naukowców i przedstawicieli różnych organizacji. Nagroda przyznawana jest corocznie na targach Intersolar Europe, prestiżowych targach branży fotowoltaicznej w Europie. Firma Sharp ma na nich własne stoisko.

Firma Sharp zdobyła prestiżową nagrodę w kategorii „Najlepszy moduł fotowoltaiczny”, udowadniając swoje doskonałe wyniki. W swojej ocenie jury wzięło pod uwagę znajomość marki Sharp wśród klientów, ich gotowość polecania marki oraz odsetek marek będących w posiadaniu prosumentów. Firma Sharp uzyskała bardzo wysokie wyniki we wszystkich trzech kryteriach. Moduły fotowoltaiczne firmy Sharp Energy Solutions Europe wyróżniają się wysoką wydajnością, niezawodnością i trwałością.

Moduły Sharp są dostępne w wielu krajach, ciesząc się uznaniem klientów w całej Europie i poza nią. Nagroda EUPD SolarProsumer stanowi potwierdzenie wysokiej jakości modułów fotowoltaicznych firmy Sharp.

Nagroda EUPD SolarProsumer Award sprawiła nam ogromną radość. Wysoka jakość i wydajność modułów fotowoltaicznych są naszym celem i jesteśmy dumni z uznania ze strony niezależnych ekspertów – mówi Peter Thiele, prezes Sharp Energy Solutions Europe.

Więcej informacji:

Energia słoneczna | Sharp

Poznaj moduły fotowoltaiczne Sharp | Sharp

LinkedIn

Twitter

YouTube

O Sharp Energy Solutions

Sharp to jeden z największych producentów modułów fotowoltaicznych na świecie. Promuje wykorzystanie technologii fotowoltaicznych od 60 lat. W ofercie firmy znajdują się moduły zapewniające przyjazną środowisku produkcję energii. Do dziś firma Sharp dostarczyła na całym świecie ponad 50 milionów modułów fotowoltaicznych. Oferta Sharp obejmuje wydajne moduły fotowoltaiczne przeznaczone do instalacji na budynkach mieszkalnych i komercyjnych, a także w systemach niezależnych. Współpracując z partnerami z zaawansowanych sektorów technologicznych obejmujących przemysł lotniczy, kosmiczny i elektromobilny, Sharp bez przerwy potwierdza swoją innowacyjność, oferując nowe zastosowania systemów fotowoltaicznych. Sharp pozostaje aktywny jako producent, dostawca i konstruktor uczestniczący w przedsięwzięciach biznesowych na całym świecie, współpracując z partnerami z branży PV. Sharp zabiega i otrzymuje prawo do uczestnictwa w projektach na różnych etapach, a także oferuje partnerom bezpośredni dostęp do zasobów produkcyjnych i opcji finansowania.

 

Sharp – materiał sponsorowany