Współpraca SunTrack s.c. i NRG Project: Gamechanger dla energetyki i przemysłu

Współpraca SunTrack s.c. i NRG Project: Gamechanger dla energetyki i przemysłu
Fot. SunTrack

SunTrack s.c. i NRG Project nawiązały partnerstwo, które stanowi prawdziwy przełom w dziedzinie magazynowania energii dla branży energetycznej i przemysłowej. Współpraca między producentem zaawansowanych magazynów energii i systemów zarządzania energią NRG Project a firmą SunTrack s.c., specjalizującą się w szybkim dostępie do najbardziej pożądanych produktów OZE na rynku, otwiera przedsiębiorstwom nowe możliwości w zakresie gromadzenia i wykorzystania energii odnawialnej.

 

Magazyny energii są kluczowym elementem przyszłości energetyki, umożliwiając przedsiębiorstwom obniżenie kosztów, poprawę niezawodności zasilania i zwiększenie bezpieczeństwa energetycznego. NRG Project oferuje zaawansowane systemy magazynowania energii oraz systemy zarządzania energią EMS i SCADA, które wyróżniają się najwyższą jakością i innowacyjnością, a także odpowiadają na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku energetycznego.

 

Fot. SunTrack

Zalety magazynowania energii dla przemysłu są niezaprzeczalne – wspierają odnawialne źródła energii, zapewniają niezależność energetyczną, redukują emisję Co2 i stabilizują sieć elektroenergetyczną. Wygładzanie profilu zapotrzebowania na energię elektryczną (Peak Shaving), stabilizacja napięcia sieci, elastyczność w dostarczaniu energii i wsparcie dla szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych to tylko niektóre z korzyści, które niosą za sobą magazyny energii.

 

Fot. SunTrack

NRG dostarcza klientom rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb, bazujące na najnowszych technologiach ogniw akumulatorowych od renomowanych producentów, takich jak Samsung, LG Chem czy Panasonic. Dzięki zaawansowanym systemom zarządzania baterią (BMS) oraz różnym technologiom ogniw, magazyny energii oferowane przez SunTrack s.c. w ramach współpracy z NRG Project są niezwykle skalowalne i efektywne, pozwalając przedsiębiorstwom na optymalne wykorzystanie zasobów energetycznych.

– Współczesny rynek energetyczny jest miejscem dynamicznych zmian i innowacji. Aby sprostać oczekiwaniom klientów i zapewnić im dostęp do najnowszych technologii, kluczowe jest skuteczne łączenie produkcji z dystrybucją. Właśnie dlatego współpraca między producentem zaawansowanych magazynów energii, systemów EMS i SCADA – NRG Project, a czołowym sklepem online i dystrybutorem – SunTrack, to prawdziwy gamechanger dla branży.
NRG, jako renomowany producent, słynie z tworzenia zaawansowanych systemów magazynowania energii oraz systemów zarządzania energią typu EMS i SCADA, które sprawdzają się w przemyśle i energetyce. Produkty charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale także innowacyjnością, odpowiadając na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku energetycznego.
Z drugiej strony  SunTrack – lider w dziedzinie e-commerce. Jako sklep online i dystrybutor specjalizuje się w oferowaniu klientom szybkiego dostępu do najbardziej pożądanych produktów na rynku. Współpraca z NRG umożliwi klientom SunTrack łatwe i szybkie zakupy magazynów energii NRG Project o pojemnościach 138 kWh+ w kilku kliknięciach, co w połączeniu z ekspercką wiedzą i wsparciem technicznym SunTrack, gwarantuje pełne zadowolenie klienta – przyznał Kamil Talar, dyrektor ds. sprzedaży w NRG Project.

 

Fot. SunTrack

Współpraca SunTrack s.c. i NRG Project otwiera nowe perspektywy dla sektora biznesowego i energetycznego, dowodząc, że skuteczne łączenie produkcji, dystrybucji i magazynowania energii jest kluczem do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju oraz efektywności energetycznej.

Więcej informacji na temat systemów magazynowania energii dla przemysłu można znaleźć na stronie internetowej.

 

artykuł sponsorowany