Swatten: Elektryczny tytan zmienia przyszłość magazynowania energii

Swatten: Elektryczny tytan zmienia przyszłość magazynowania energii
Fot. Sieyuan

Założona w grudniu 1993 r. firma Sieyuan Electric Co., Ltd. jest wiodącą krajową firmą zajmującą się innowacjami w zakresie technologii energetycznych, produkcją sprzętu i kompleksowymi rozwiązaniami inżynieryjnymi. Od 2004 r. firma jest notowana na giełdzie w Shenzhen (kod giełdowy: 002028) i konsekwentnie rozwija się ze złożoną roczną stopą wzrostu na poziomie 30 proc. W 2022 r. firma Sieyuan Electric ogłosiła przychody w wysokości 2 mld dolarów. Pierwsza połowa 2023 r. jest jeszcze bardziej obiecująca: firma odnotowała dochód w wysokości 730 mln dolarów, co stanowi 22-proc. wzrost w porówaniu do 2022 r. i 38-proc. wzrost w porównaniu z 2021 r. Zysk netto wzrósł o 48 proc., przewyższając przychody, co świadczy o zwiększonej rentowności.

Obecność międzynarodowa

Od 2011 r. firma Sieyuan Electric rozpoczęła globalną ekspansję, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości i wydajnych rozwiązań dla głównych operatorów energii elektrycznej na świecie, zwiększając odporność systemów elektrycznych. Dzięki ponad 10-letniej obecności na rynku międzynarodowym, nasze innowacje i usługi wzmocniły pozycję głównych operatorów systemów elektroenergetycznych, różnorodnych gałęzi przemysłu oraz niezliczonych projektów energetycznych obejmujących sektory energii wodnej, wiatrowej i słonecznej, w ponad 60 krajach.

 

 

 

Nasze osiągnięcia obejmują ponad dwa tysiące udanych przedsięwzięć w zakresie globalnego wytwarzania, przesyłu i dystrybucji energii. Jesteśmy preferowanym dostawcą dla głównych spółek energetycznych w Europie, Wielkiej Brytanii, Holandii, Włoszech, Meksyku i Indiach. Nasza utalentowana, licząca 6800 osób kadra obejmuje inżynierów z takich krajów jak Szwajcaria, Kanada, Rosja, Ukraina, Brazylia, Meksyk i Pakistan. Stacjonując w ponad 80 krajach, są oni przygotowani do szybkiego zaspokajania potrzeb klientów, dostarczając zlokalizowane usługi, które obejmują konceptualizację i produkcję, instalację, dostrajanie, obsługę, konserwację i kompleksowe rozwiązania EPC pod klucz.

Przedstawiamy Swatten

Przez trzy dekady firma Sieyuan Electric rozwijała wiedzę specjalistyczną w zakresie wytwarzania, przesyłu i dystrybucji energii. Wraz z nadejściem nowej ery transformacji energetycznej, firma postawiła na magazynowanie energii. Nasze portfolio obejmuje systemy magazynowania energii do szerokiego spektrum zastosowań: w tym dwie flagowe linie produktów: esGrid i Swatten.

Swatten to nasza odpowiedź na holistyczny system magazynowania energii w domu. Nasza oferta obejmuje jednofazowe i trójfazowe falowniki hybrydowe, modułowe baterie montowane w szafach oraz baterie, które można układać w stosy, zaspokajając podstawowe potrzeby w zakresie magazynowania energii w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Oceanii. Dzięki solidnym ramom marketingowym obejmującym Szanghaj, Wielką Brytanię, Włochy, Holandię, Australię, Polskę i Hiszpanię, Swatten jest gotowy do przedefiniowania globalnego krajobrazu magazynowania energii, zapewniając niezawodne rozwiązania energetyczne dla gospodarstw domowych na całym świecie.

Doskonałość produkcji i zapewnienie jakości

Działalność Swatten obejmuje dwa najnowocześniejsze zakłady produkcyjne o powierzchni 5000 m2, mieszczące dwie zautomatyzowane linie do produkcji pakietów modułów i dwie jednostki PCS, w tym nasze niestandardowe SMT. Infrastruktura ta wzmacnia nasze możliwości produkcyjne. Przewidując gwałtowny wzrost popytu na rynku magazynowania energii. W 2024 r. planujemy ambitną ekspansję: rozległe 300-hektarowe centrum produkcji pakietów modułów i PCS, otoczone 240-hektarową jednostką produkcyjną ogniw. Inwestycje te mają na celu optymalizację naszych zdolności produkcyjnych, podtrzymując nasze zaangażowanie w najwyższą jakość i niezawodność.

Świadectwem naszych rygorystycznych standardów jest fakt, że w lutym 2022 r. nasze centrum testowe uzyskało pożądaną akredytację China National Accreditation Service for Conformity Assessment (CNAS). Ponadto nasze standardy jakości zostały potwierdzone przez cenione niemieckie laboratorium TÜV Rheinland. Z dumą posiadamy ogólne certyfikaty, takie jak IEC i UE, a także uprawnienia do podłączenia do sieci w wielu krajach. Nasze specjalistyczne certyfikaty, takie jak niemiecki VDE i australijski CEC, podkreślają niezrównane bezpieczeństwo i jakość naszej oferty.

Podsumowując:

Swatten to nie tylko odrodzenie firmy. Oznacza to nasze przywództwo na arenie magazynowania energii. Jesteśmy przekonani, że pionierskie, najwyższej klasy produkty ukształtują ewolucję branży elektroenergetycznej i jej zrównoważoną trajektorię.

Firma Swatten jest zaangażowana w magazynowanie energii w budynkach mieszkalnych, ponieważ rozumiemy, że dom jest siłą napędową w dążeniu do lepszego życia, dlatego pracujemy niestrudzenie, aby chronić Twoje otoczenie i zapewnić mu nieprzerwane zasilanie. Dzięki rozmaitym rozwiązaniom energetycznym zapewniamy Tobie i Twojej rodzinie całkowity spokój ducha. Pozwól nam oświetlić świat obfitą energią i wspólnie stwórzmy zrównoważoną i piękną przyszłość.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.swatten.com.

Kontakt

E-mail: swatten@sieyuan.com

 

artykuł sponsorowany