Swatten wchodzi na rynek magazynów energii dla gospodarstw domowych

Swatten wchodzi na rynek magazynów energii dla gospodarstw domowych
Fot. Sieyuan Electric

Założona w 1993 r. firma Sieyuan Electric Co., Ltd. jest wiodącą firmą zajmującą się innowacjami w zakresie technologii energetycznych, produkcją sprzętu i kompleksowymi rozwiązaniami inżynieryjnymi. Od 2004 r. firma jest notowana na giełdzie w Shenzhen (kod giełdowy: 002028) i konsekwentnie rozwija się ze złożoną roczną stopą wzrostu na poziomie 30 proc.

W 2022 r. firma Sieyuan Electric ogłosiła przychody w wysokości 2 mld dolarów. Pierwsza połowa 2023 r. jest jeszcze bardziej obiecująca: firma odnotowała dochód w wysokości 730 mln dolarów, co stanowi 22-procentowy wzrost r/r i 38-procentowy wzrost w porównaniu z analogicznym okresem 2021 r. W szczególności zysk netto wzrósł o 48 proc., przewyższając wzrost przychodów, co świadczy o zwiększonej rentowności.

Trzy dekady rozwoju

Przez trzy dekady firma Sieyuan Electric rozwijała know-how w zakresie wytwarzania, przesyłu i dystrybucji energii. Wraz z nadejściem nowej ery transformacji energetycznej firma weszła w magazynowanie energii. Nasze produkty w obszarze magazynowania energii obejmują dwie marki: esGrid i Swatten.

Swatten obejmuje holistyczny system magazynowania energii w domu. Oferta firmy zawiera jednofazowe i trójfazowe falowniki hybrydowe, modułowe baterie montowane w szafach oraz baterie, które można układać w stosy, zaspokajając podstawowe potrzeby w zakresie magazynowania energii.

Dzięki oddziałom obejmującym Szanghaj, Wielką Brytanię, Włochy, Holandię, Australię, Polskę i Hiszpanię Swatten jest gotowy do przedefiniowania globalnego krajobrazu magazynowania energii, zapewniając niezawodne rozwiązania energetyczne dla gospodarstw domowych na całym świecie.

 

Fot. Sieyuan Electric

Doskonałość produkcji i zapewnienie jakości

Działalność Swatten obejmuje dwa najnowocześniejsze zakłady produkcyjne o powierzchni 5000 m2, mieszczące dwie zautomatyzowane linie do produkcji pakietów modułów i PCS, w tym nasze niestandardowe SMT. Infrastruktura ta wzmacnia możliwości produkcyjne firmy.

Przewidując gwałtowny wzrost popytu na rynku, w 2024 r. planujemy ambitną ekspansję: powstanie rozległe 300-hektarowe centrum produkcji pakietów modułów i PCS, otoczone 240-hektarową jednostką produkcyjną ogniw bateryjnych. Inwestycje te mają na celu optymalizację naszej ciągłości produkcyjnej, podtrzymując nasze zaangażowanie w osiąganie najwyższej jakości i niezawodności.

Świadectwem naszych rygorystycznych standardów jest to, że w lutym 2022 r. nasze centrum testowe uzyskało akredytację China National Accreditation Service for Conformity Assessment (CNAS). Ponadto nasze standardy jakości zostały potwierdzone przez cenione niemieckie laboratorium TÜV Rheinland. Swatten jest posiadaczem ogólnych certyfikatów, takich jak IEC i UE, a także uprawnień do podłączenia naszych urządzeń do sieci w wielu krajach. Nasze specjalistyczne certyfikaty, takie jak niemiecki VDE i australijski CEC, podkreślają niezrównane bezpieczeństwo i jakość naszej oferty.

 

Fot. Sieyuan Electric

Ekscytujący trójfazowy falownik hybrydowy

Większość południowych regionów Europy charakteryzuje się dużym natężeniem światła słonecznego, jednak przy niższym natężeniu znaczenia nabiera czas pracy falownika. Natężenie światła słonecznego i czas nasłonecznienia w Polsce są niższe w porównaniu z większością regionów Europy Południowej. Niższa intensywność wpływa na czas pracy falownika. Klienci wymagają falownika, który może zaspokoić ich potrzeby w zakresie wytwarzania energii elektrycznej przez długi czas.

Falowniki Swatten z funkcją rozruchu przy niskim napięciu znacznie zwiększają efektywność wykorzystania energii słonecznej przez użytkowników.

Zapewniają pełne zasilanie awaryjne domu, obsługują mieszane obciążenia bez podziału na kategorie i oferują w 100 proc. poziomowanie obciążenia. Nie jest wymagana skrzynka zapasowa, co upraszcza instalację i obniża koszty. Falowniki Swatten to wydajne i niezawodne zasilanie do zastosowań domowych, zapewniające ochronę obciążenia i niższe rachunki za energię elektryczną.

Podsumowanie

Swatten to nie tylko odrodzenie firmy, oznacza to nasze przywództwo na arenie magazynowania energii. Jesteśmy przekonani, że nasze pionierskie, najwyższej klasy produkty wpłyną na ewolucję branży elektroenergetycznej i jej zrównoważony rozwój.

Firma Swatten jest zaangażowana w magazynowanie energii w budynkach mieszkalnych, ponieważ rozumiemy, że dom jest siłą napędową w dążeniu do lepszego życia. Dlatego pracujemy niestrudzenie, aby chronić Twój dom, zapewniając nieprzerwane zasilanie. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom energetycznym zapewniamy Tobie i Twojej rodzinie całkowity spokój ducha.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.swatten.com.

Kontakt:

E-mail: swatten@sieyuan.com

 

artykuł sponsorowany