REKLAMA
 
REKLAMA

Swatten rozwija rynek domowych magazynów energii

Swatten rozwija rynek domowych magazynów energii
Fot. Sieyuan

Przez ostatnie trzy dekady gigant branży energetycznej, Sieyuan Electric, rozwijał know-how w zakresie wytwarzania, przesyłu i dystrybucji energii. Dzięki stałej złożonej rocznej stopie wzrostu wynoszącej 30 proc., firma zdobyła głęboką wiedzę w tych dziedzinach. W 2022 r. firma Sieyuan Electric osiągnęła niezwykły kamień milowy, odnotowując 2 mld dolarów przychodów.

Począwszy od 2011 r. firma Sieyuan Electric rozpoczęła globalną ekspansję, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości i wydajnych rozwiązań głównym operatorom energii elektrycznej na całym świecie. Inicjatywa ta miała na celu zwiększenie odporności systemów elektrycznych w skali globalnej. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym innowacje i usługi Sieyuan wzmocniły głównych operatorów systemów energetycznych, różne branże i wiele projektów energetycznych, obejmujących sektory wodny, wiatrowy i słoneczny w ponad 60 krajach. Firma może pochwalić się ponad dwoma tysiącami udanych przedsięwzięć w zakresie globalnego wytwarzania, przesyłu i dystrybucji energii. Sieyuan Electric zyskał reputację preferowanego dostawcy rozwiązań dla głównych sieci w Wielkiej Brytanii, Holandii, Włoszech, Meksyku, Indiach i innych krajach.

 

Swatten rozpoczyna działalność w zakresie magazynowania energii

W miarę rozwoju nowej ery transformacji energetycznej Sieyuan Electric zdecydowanie wkracza w sektor magazynowania energii. Inwestycje firmy obejmują magazynowanie na poziomie sieci i domowe rezerwy energii, prezentując dwie flagowe linie produktów: esGrid i Swatten.

Swatten zajmuje się zagadnieniem magazynowania energii w gospodarstwach domowych, ponieważ rozumie, że dom jest siłą napędową w dążeniu do lepszego życia. To niezachwiane zaangażowanie zapewnia nieprzerwane dostawy energii i oferuje bogate rozwiązania energetyczne dla rodzin. Gama produktów Swatten obejmuje jedno- i trójfazowe falowniki hybrydowe, baterie montowane w szafach rack i baterie typu simple-stack, zaspokajając podstawowe potrzeby w zakresie magazynowania energii w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Oceanii. Dzięki solidnym ramom marketingowym obejmującym Szanghaj, Wielką Brytanię, Włochy, Holandię, Australię, Polskę i Hiszpanię, Swatten jest gotowy do przedefiniowania globalnego krajobrazu domowego magazynowania energii, gwarantując niezawodne rozwiązania energetyczne dla gospodarstw domowych na całym świecie.

 

Fot. Sieyuan

Inteligentniejsza moc, lepsze życie

Firma Swatten jest zaangażowana w magazynowanie energii w budynkach mieszkalnych, ponieważ rozumie, że dom jest siłą napędową w dążeniu do lepszego życia. Koncentrując się na korporacyjnej wizji ” Inteligentniejsza moc, lepsze życie”, Swatten nieustannie pracuje nad tym, aby chronić Twój dom, zapewniając nieprzerwane zasilanie. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom energetycznym zapewniamy Tobie i Twojej rodzinie całkowity spokój ducha.

 

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.swatten.com.

Kontakt

E-mail: swatten@sieyuan.com

 

artykuł sponsorowany

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA