Kehua awansuje na 4. miejsce w rankingu globalnych dostawców PCS w 2022 r.

Kehua awansuje na 4. miejsce w rankingu globalnych dostawców PCS w 2022 r.
Fot. Kehua Tech

W niedawnym raporcie opublikowanym przez S&P Global Commodity Insights, Xiamen Kehua Digital Energy Tech CO., Ltd (zwana dalej Kehua), czołowy producent inwerterów fotowoltaicznych i rozwiązań do magazynowania energii, zajęła czwarte miejsce wśród dostawców inwerterów do magazynowania energii (PCS) pod względem dostaw w 2022 r. To znaczące osiągnięcie firmy Kehua, które potwierdza jej doświadczenie i możliwości w dziedzinie energii odnawialnej oraz rosnące zaufanie klientów na całym świecie.

W ostatnich latach branża magazynowania energii przeżywa bezprecedensowy wzrost. Szybki rozwój niesie ze sobą zagrożenia, takie jak bezpieczeństwo, kompatybilność z siecią czy zmienność technologii w systemach magazynowania energii. Dzięki 35-letniemu doświadczeniu w zakresie najnowocześniejszych technologii w branży energoelektroniki Kehua zapewnia wysoce niezawodne i wydajne rozwiązania PV+ESS, które są odpowiedzią na wyzwania branży.

Kehua stabilne i bezpieczne magazyny energii

Kehua jest w stanie zapewnić stabilną zdolność produkcyjną dzięki czterem fabrykom o powierzchni prawie 320 tys. m2. Firma ma również silną pozycję badawczo-rozwojową z ponad dwoma tysiącami inżynierów. Wszystko to sprawia, że Kehua jest optymalnym wyborem dla klientów, którzy chcą inwestować w rozwiązania i technologie energetyki odnawialnej.

Zgodnie z filozofią projektową S³ „Safe, Smart, Simple”, rozwiązania fotowoltaiczne i magazynowanie energii ESS firmy Kehua obejmują szeroki zakres scenariuszy dla zastosowań mieszkaniowych, sektora instalacji komercyjnych i przemysłowych oraz projektów wielkoskalowych. Rozwiązania te znalazły zastosowanie i zyskały uznanie na całym świecie.

Magazyny energii dla domu

W przypadku zastosowań mieszkaniowych, seria systemów do magazynowania energii Kehua iStoragE all-in-one ESS charakteryzuje się nie tylko zaawansowaną technologią i niezawodnością, ale także doskonałym wzornictwem, zdobywając nagrody iF Design Award 2023 i IDEA (International Design Excellence Awards) 2022 za wyjątkowy wygląd zewnętrzny.

 

Seria iStoragE - kompleksowe rozwiązania ESS dla gospodarstw domowych
Seria iStoragE – kompleksowe rozwiązania ESS dla gospodarstw domowych. Fot. Kehua

Magazynowanie energii w firmie

S³-EStore Smart C&I z systemem inteligentnego zarządzania energią wykorzystuje technologię wysokiej gęstości energii, zapewniając optymalny poziom LCOS w całym cyklu życia. Dodatkowo poprawia wydajność i stabilność energetyczną inwestycji.

Kontenerowe magazyny energii Kehua

Rozwiązania wielkoskalowe, których przykładem jest S³-EStation, ułatwiają instalację i proces O&M, pozwalając na krótsze cykle budowy i niższe koszty ogólne, wspierając tym samym rozwój społeczno-gospodarczy wysokiej jakości.

 

Pierwszy projekt magazynowania energii z chłodzeniem cieczą o mocy 100 MW w Chinach
Pierwszy projekt magazynowania energii z chłodzeniem cieczą o mocy 100 MW w Chinach. Fot. Kehua

 

 

Największy projekt magazynowania energii w Brazylii
Największy projekt magazynowania energii w Brazylii. Fot. Kehua

Dzięki imponującej wydajności i zaangażowaniu w dążeniu do doskonałości, Kehua jest w pełni gotowa, aby w pełni wykorzystać swoje zalety technologiczne i przewagi rynkowe, aby maksymalnie zwiększyć możliwości elastycznej regulacji systemów magazynowania energii i promować bezpieczny oraz zrównoważony rozwój branży magazynowania energii.

 

artykuł sponsorowany