Kehua w czołówce globalnych rozwiązań magazynowania energii

Kehua w czołówce globalnych rozwiązań magazynowania energii
Fot. Kehua

Według CNESA DataLink Global Energy Storage Database, do końca 2022 r. moc zainstalowana magazynów energii elektrycznej uruchomionych na całym świecie osiągnęła 237,2 GW, przy rocznej stopie wzrostu wynoszącej 15 proc. Wyłącznie w ubiegłym roku powstały magazyny energii o mocy 45,7 GW.

Rozwój rynku magazynowania energii w Chinach

Według CNESA, na koniec 2022 r. łączna moc magazynów energii w Chinach wyniosła 59,8 GW, co stanowiło 25 proc. globalnych mocy magazynowania energii. Na koniec pierwszej połowy 2023 r. skumulowana moc zainstalowana magazynów energii w Chinach wzrosła do 70,2 GW. W tym łączna moc magazynów energii innych niż elektrownie szczytowo-pompowe przekroczyła 20 GW.

Kehua na chińskim i globalnym rynku magazynowania energii

Xiamen Kehua Digital Energy Tech CO, LTD (zwana dalej Kehua) jest jednym z liderów w dziedzinie technologii i produktów magazynowania energii. W przypadku PCS zajmuje drugie miejsce w rankingu chińskich dostawców PCS do magazynów energii pod względem dostaw na rynek chiński w 2022 r. (CNESA DataLink Global Energy Storage Database). Zajmuje również drugie miejsce w rankingu chińskich dostawców PCS do magazynów energii pod względem dostaw na rynek globalny w 2022 r. (CNESA DataLink Global Energy Storage Database).

Kehua jest największym integratorem systemów magazynowania energii w Chinach

Doświadczenie firmy Kehua w projektowaniu, wsparciu technologicznym i produktowym oraz wykwalifikowany personel ekspercki pozwalają jej na:

zajęcie pierwszego miejsca w rankingu chińskich integratorów systemów magazynowania energii pod względem dostaw na rynek chiński w 2022 r. (CNESA DataLink Global Energy Storage Database).

 

projekt magazynowania energii
200 MW/400 MWh: Największy projekt magazynowania energii w prowincji Guizhou. Fot. Kehua

 

Pierwszy stumegawatowy projekt magazynowania energii z chłodzeniem cieczą w Chinach
Pierwszy stumegawatowy projekt magazynowania energii z chłodzeniem cieczą w Chinach. Fot. Kehua

 

System magazynowania energii z bateriami LFP w prowincji Zhejiang
10 MW/20 MWh: System magazynowania energii z bateriami LFP w prowincji Zhejiang. Fot. Kehua

Kehua przenosi swoje doświadczenie w zakresie magazynowania energii na dużą skalę do Polski i Europy

Ugruntowana pozycja w produkcji i integracji PCS do magazynów energii w Chinach i na świecie, a także status największego integratora systemów magazynowania energii na rynku chińskim, stanowi solidną podstawę do ekspansji w Europie. Doświadczenie, technologia i wysoce niezawodne produkty Kehua w branży magazynowania energii zostały udostępnione partnerom na całym świecie, aby pomóc w transformacji energetycznej i rozwoju lokalnego rynku

Kontakty do współpracy biznesowej w Polsce:

Biuro Kehua Polska: poland@kehua.com

Angel Lee: angel@kehua.com

Adam Prokopowicz: adamprokopowicz@kehua.com

 

Kehua – materiał sponsorowany