REKLAMA
 
REKLAMA

Magazyny energii, krok w przyszłość razem z Azzurro

Magazyny energii, krok w przyszłość razem z Azzurro
Fot. Elit

Rozwój rynku magazynów energii zaczyna w Polsce przyspieszać. Ten niesamowity postęp technologiczny jest wynikiem dziesięcioleci badań, rozwoju i innowacji w dziedzinie energii odnawialnej. Wraz z rosnącym wykorzystaniem czystych źródeł energii, takich jak energia słoneczna, fotowoltaiczne akumulatory stają się filarem, na którym opiera się nasza przyszła sieć energetyczna.

W związku z tym włoska firma Zucchetti, lider innowacji i zaawansowanych technologii, a od kilku lat także ważny gracz w sektorze energii odnawialnej, wchodzi z nową strategią na rynek polski, poprzez oficjalnego dystrybutora Green Elit i ma zamiar zaoferować naprawdę ciekawą gamę produktów.

 

Falowniki
Fot. Elit

Azzurro – falowniki najnowszej generacji, łączące w sobie inteligencję z najbardziej zaawansowaną technologią, aby dać życie nowej koncepcji falownika fotowoltaicznego.

 

Akumulatory
Fot. Elit

Akumulatory wysokiego napięcia do trójfazowych hybrydowych systemów magazynowania są idealnym rozwiązaniem optymalizującym niezależność energetyczną w sektorze mieszkaniowym. Można je instalować szeregowo, są idealnymi urządzeniami do instalacji magazynowania z falownikami ZCS Azzurro, konfigurując się automatycznie i bez konieczności ręcznych ustawień.

Azzurro oferuje doskonałą jakość, europejską gwarancję oraz, co ważne, konkurencyjne ceny.

Wszystkie produkty pod jednym szyldem – Azzurro, gwarantują lepszą komunikację pomiędzy urządzeniami. Co nie wyklucza montażu falowników Azzurro z innymi markami.

Magazyny energii stanowią ogromną zmianę w globalnym krajobrazie energetycznym.

Zainteresowanie widać m.in. w segmencie prosumentów, którzy mogą liczyć na dotacje w programie Mój Prąd, a magazyny są dla nich uzupełnieniem przydomowej fotowoltaiki, pozwalającym zwiększyć poziom autokonsumpcji i obniżyć rachunki za energię, więc ten segment ma przed sobą ogromne perspektywy rozwoju.

Wraz z pojawieniem się systemów magazynowania nasze postrzeganie energii i interakcja z nią przechodzą radykalną transformację. Teraz każdy dom ma potencjał, aby stać się mini elektrownią zdolną do autonomicznego wytwarzania, magazynowania i dystrybucji energii.

Z instalacją wysokiej klasy Azzurro nasz dom zyskuje na wartości.

 

 

Wykorzystanie urządzeń marki Azzurro znacznie zmniejsza naszą zależność od tradycyjnej sieci energetycznej, oferując większą odporność w przypadku przerw w dostawie prądu. Ponadto pozwala rodzinom na większą kontrolę zużycia energii, z możliwością wykorzystania zgromadzonej energii w momentach największej potrzeby. Rewolucja ta nie tylko przynosi korzyści finansowe, ale stanowi także znaczący krok naprzód w kierunku bardziej zrównoważonego modelu energetycznego.

To krok naprzód razem z Azzurro.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

 e.wojcik@elitsa.pl

Nasz Facebook

Nasz Instagram

Nasz Linkedin

Nasza platforma B2B

 

Elit – materiał sponsorowany

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA