Nowości produktowe i bestsellery od Fox ESS podczas ENEX 2024

Nowości produktowe i bestsellery od Fox ESS podczas ENEX 2024
Fot. Fox ESS

W dzisiejszych czasach, kiedy świadomość ekologiczna staje się priorytetem, a niezależność energetyczna koniecznością, innowacje w dziedzinie energii odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości. Fox ESS, lider w branży energii odnawialnej, wprowadza nowe urządzenia, które nie tylko spełnią oczekiwania klientów indywidualnych, ale nadają się również do szerokich zastosowań komercyjnych, które wymagają nieprzerwanego dostępu do zasilania. Na tle innych producentów na polskim rynku wyróżnia nas wysoka jakość produktów i wysoko oceniane wsparcie techniczne. Kontaktując się z naszymi inżynierami serwisu, uzyskają Państwo pomoc w zakresie instalacji i obsługi urządzeń Fox ESS. Każdy falownik lub magazyn energii podłączony jest do systemu Fox ESS Cloud, dzięki któremu mamy możliwość monitorowania pracy, zdalnej diagnostyki oraz aktualizacji oprogramowania urządzeń.

Falowniki dużej mocy serii R: wysoka moc i niezawodność

Seria falowników przemysłowych R, to wysokowydajne urządzenia od 75 kW do 110 kW, możemy je łączyć w kaskadę, dzięki czemu idealnie nadają się na farmy PV. Falowniki mają klasę odporności IP66 wraz z zabezpieczeniem antykorozyjnym klasy C5, co gwarantuje wysoką szczelność, a funkcja PID Recovery dba o zachowanie dobrej kondycji modułów PV. Nad całością czuwa funkcja AFCI, która zapobiega pożarom spowodowanym przez łuki elektryczne w obwodzie prądu stałego.

Falowniki seria R

Falowniki hybrydowe serii H3 Pro

Falowniki hybrydowe serii H3 Pro to odpowiedź Fox ESS na zapotrzebowanie rynku dla falowników hybrydowych większej mocy oraz pojemności magazynu energii. Seria H3 Pro to urządzenia o mocy do 30 kW z podwójnym wejściem bateryjnym. Tego typu rozwiązanie pozwala podłączyć podwójny zestaw bateryjny Fox ESS ESC 4800 o łącznej pojemności do 83,33 kWh. Możemy go łączyć w kaskadę do 10 falowników H3 Pro, uzyskując przemysłowe rozwiązanie dla systemów magazynowania energii, gwarantujące nieprzerwany dostęp do zasilania naszych priorytetowych urządzeń w firmie.

Falowniki hybrydowe seria H3 Pro

Ładowarka EV od Fox ESS

Ładowarki samochodów elektrycznych to idealne dopełnienie całości systemu od Fox ESS. Urządzenia o mocy od 7,3 kW do 22 kW będą dostępne w dwóch wersjach, z wtyczką Typ 2 oraz złączem Typ 2. Obsługa ładowarki: zarządzanie uruchamianiem, konfiguracja oraz ustawianie harmonogramu pracy, dostępne będzie w nowej aplikacji Fox Cloud 2.0. Istnieje opcja dostosowania kolorów obudowy, umożliwiająca idealne dopasowanie do naszego otoczenia.

ładowarka EV

Bestsellerowe magazyny energii EP5/11

Nowa generacja baterii serii EP5 i EP11 to wysokowydajny, skalowalny system magazynowania energii, zapewniający maksymalną elastyczność, dzięki czemu nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań związanych z magazynowaniem. Dodatkowe akumulatory można zainstalować równolegle, co pozwala uzyskać maksymalną pojemność 20,8 kWh dla EP5 i 40,8 kWh dla EP11. To, co szczególnie wyróżnia ten produkt, to zwarta elegancka obudowa, proste podłączenie typu PLUG&PLAY oraz najlepszy stosunek ceny do jakości.

Baterie EP5 EP11

Aplikacja Fox Cloud 2.0

Jako producent urządzeń wiemy, jak ważny jest dobry system monitorowania pracy urządzeń, takich jak falowniki fotowoltaiczne, magazyny energii oraz ładowarki EV. Dlatego przygotowujemy dla Państwa dopracowaną wersję aplikacji monitorującej Fox Cloud 2.0. Aplikacja jest dostępna w sklepie PLAY oraz App Store w wersji DEMO. Użytkowników produktów Fox ESS zachęcamy do jej pobrania i testowania (logujemy się danymi z aplikacji Fox Cloud – poprzedniej wersji ). Nowa wielofunkcyjna aplikacja pozwala na zarządzanie pracą falownika, ustawianiem priorytetów pracy magazynu energii oraz sterowaniem ładowarką EV.

Targi ENEX – przyjdź, porozmawiaj i zobacz nasze urządzenia

Jako partner tegorocznych targów ENEX zapraszamy na nasze stoisko D-9. Na miejscu będzie można poznać najnowsze urządzenia, między innymi: H3 Pro, Seria R, nowy zintegrowany system bateryjny EP5 i EP11, mikrofalowniki, pompy ciepła oraz wiele innych. Do Państwa dyspozycji będzie również nasz dział wsparcia technicznego, który chętnie odpowie na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy!

 

FoxESS – materiał sponsorowany