REKLAMA
 
REKLAMA
 

Damy Pracę – Monter Instalacji Fotowoltaicznych

Telefon
722 082 500
E-mail
dwojdyga@cefo.pl

⚡️☀️Uwaga ‼️Praca – Monter Instalacji Fotowoltaicznych ‼️. �� Ta praca to strzał w dziesiątkę dla rozwoju Twojej kariery oraz zasobności portfela. Poszukujemy osób z Warszawy i okolic (do 100 km).

✅ Budujemy ekipy monterskie złożone z �� elektryka (konieczne uprawnienia SEP), osoby z doświadczeniem dekarskim oraz pomocnika.

Kogo szukamy?

�� osoby z doświadczeniem jako monter instalacji fotowoltaicznych lub elektrycznych lub/oraz w pracach instalatorskich na wysokości (umiejętność poruszania na dachu – doświadczenie dekarskie),
�� osoby z uprawnieniami SEP (dotyczy elektryka), mile widziane uprawnienia UDT,
�� osoby punktualnej, odpowiedzialnej, z pełną dyspozycyjnością czasową i zaangażowaniem w pracę,
�� z prawem jazdy kat. B (przynajmniej jedna osoba w ekipie).

Co oferujemy?

�� Umowa o pracę lub inna wybrana forma zatrudnienia. Wynagrodzenie podstawowe i premia od kWp. Średnie zarobki 7-12 tys. zł brutto/mc.
�� Pełne wyposażenie (samochód, narzędzia, odzież i obuwie robocze), szkolenia oraz pracę w nowoczesnej branży OZE.

Skontaktuj się już dzisiaj i porozmawiaj o warunkach – Dariusz Wojdyga (�� dwojdyga@cefo.pl, ☎️ 722 082 500).

Centrum Fotowoltaiki jest częścią Energomix Sp. z o.o. działającej na rynku energetycznych w Polsce od 10 lat. Pracuj w stabilnej, bezpiecznej i rozwijającej się firmie. Jesteśmy laureatem m.in. Diament Forbesa, Firma Godna Zaufania, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, Rzetelna Firma. Obsługujemy ponad 4 000 klientów w całej Polsce. Zbudowaliśmy już kilkaset instalacji fotowoltaicznych – pomóż nam zbudować kolejne! Dołącz do naszego zespołu!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA