Specjalista ds. zakupów (Legnica)

cv@n-energia.pl

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją w fazie start-up. Naszym celem jest uzyskanie pozycji w gronie liderów rynku.

Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisie systemów fotowoltaicznych.

Pomagamy firmom, gospodarstwom domowym i rolnym osiągnąć niezależność energetyczną i obniżyć koszty funkcjonowania. Wykorzystujemy w tym celu innowacyjne rozwiązania
i nowoczesne technologie.

Planujemy wprowadzenie usług i produktów komplementarnych, dzięki czemu stworzymy szeroką ofertę dla klientów biznesowych i indywidualnych w branży energetycznej w Polsce.

Do współpracy poszukujemy solidnych i doświadczonych partnerów, którzy znając wizję i misję firmy, poprowadzą odpowiednie działy podczas dynamicznej fazy rozwoju.
SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
Miejsce pracy: Legnica

Opis stanowiska:
• realizacja strategii zakupowej
• planowanie i realizowanie zamówień komponentów instalacji fotowoltaicznych
• ciągła weryfikacja nowości na rynku
• ciągłe poszukiwanie i weryfikowanie atrakcyjnych możliwości zakupowych
• współpraca, budowanie relacji z dostawcami, koordynacja dostaw materiałów
• prowadzenie negocjacji handlowych organizowanie spotkań z potencjalnymi dostawcami
• zbieranie i analizowanie ofert przetargowych na dostawy komponentów instalacji PV
• współpraca z magazynem w zakresie analizy stanów magazynowych
• czuwanie nad zgodnością otrzymywanych oraz wystawianych dokumentów z przepisami prawnymi i umowami międzynarodowymi
• przygotowywanie dokumentów niezbędnych w procesie zakupowym
• import komponentów instalacji fotowoltaicznych z Azji
• przygotowywanie analiz i raportów na polecenie przełożonych
Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
• mile widziane doświadczenie w branży fotowoltaicznej
• umiejętność przeprowadzania analiz zapotrzebowania materiałowego, poziomu zapasów
• umiejętność budowania i utrzymywania relacji z dostawcami
• umiejętność obsługi zapytań ofertowych i zamówień
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• umiejętność prowadzenia negocjacji
• doświadczenie w praktycznej realizacji procedur zakupowych
• wysoka komunikatywność
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• umiejętność pracy pod presją czasu
• prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• pakiet rekreacyjno-sportowy
• prywatną opiekę medyczną
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię wynikową
• stanowisko o dużym zakresie samodzielności i decyzyjności
• możliwość realnego rozwoju zawodowego/ awansu
• pracę pełną wyzwań i możliwości samorealizacji