Doradca Techniczno-Handlowy ds fotowoltaiki

biuro@h4h.com.pl

Warszawa/Kraków/Trójmiasto

Zakres obowiązków:

• koordynowanie i realizacja zadań związanych z kontaktem z klientem i sprzedażą,
• organizacja terminarza i umawianie spotkań z klientami,
• doradztwo w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań technologii fotowoltaicznej,
• wspólna realizacja wyznaczonych celów.

Wymagania:

• min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży,
• doskonałe umiejętności negocjacyjne,
• wykształcenie średnie, wykształcenie techniczne będzie atutem,
• zainteresowanie tematyką OZE i otwartość na wiedzę z zakresu instalacji PV,
• doświadczenie w zakresu OZE będzie atutem, choć nie jest wymagane,
• uczciwość i samodzielność,
• komunikatywność,
• dobra organizacja pracy własnej,
• prawo jazdy kat. B

Co możemy zaoferować:

• umowa B2B, atrakcyjna prowizja,
• praca w dynamicznie rozrastającej się firmie,
• atmosfera nastawiona na współpracę zespołową,
• możliwość własnej organizacji pracy,
• narzędzia pracy: telefon oraz samochód służbowy