Kierunek dla polskich firm z sektora OZE? Ukraina!

Na Ukrainie zaczynają powstawać ogromne farmy wiatrowe i słoneczne, a sprzedaż zielonej energii podlega wprowadzonemu niedawno systemowi feed-in tariff. Dlatego polskie firmy z sektora OZE powinny zainteresować się rynkiem ukraińskim. {więcej}

Doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z ukraińskimi firmami działającymi w branży OZE i poznania tamtejszego rynku będą targi GREENEXPO/ EKOTEX 2010 – najważniejsze spotkanie ukraińskiego sektora energii odnawialnej, które odbędzie się w Kijowie w dniach 27-29 października.

Będzie to już druga edycja targów. W zeszłym roku swoje stoiska zaprezentowało na nich 77 firm z Ukrainy, Austrii, Niemiec i Holandii [zobacz listę uczestników]. Pora, aby z okazji biznesowych, które stwarza ta kluczowa dla ukraińskiego rynku OZE impreza, skorzystali także polscy przedsiębiorcy.

REKLAMA

W każdy poniedziałek, od 16-08 do 27-09, na portalu Gramwzielone.pl ukazywać się będą artykuły przybliżające rynek energii odnawialnej na Ukrainie.

REKLAMA

Gramwzielone.pl jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę targów GREENEXPO/EKOTEX 2010, organizowanych przez firmę Euroindex Ltd. z Kijowa.

Oficjalna strona targów w jęz. angielskim: www.greenexpo.kiev.ua

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem szczegółowych informacji o targach prosimy o kontakt na biuro@gramwzielone.pl