REKLAMA
 
REKLAMA

NFOŚiGW podpowie, jak pozyskać środki na transformację energetyczną

NFOŚiGW podpowie, jak pozyskać środki na transformację energetyczną
fot. Michal Jarmoluk/Pixabay

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) organizuje szkolenie otwarte dla przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w procesie transformacji energetycznej i pozyskaniem finansowania na ten cel. Spotkanie odbędzie się w formule online 9 marca br.

Podczas szkolenia NFOŚiGW zamierza przedstawić ofertę programową funduszu dotyczącą transformacji energetycznej. Do udziału zaprasza przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać ze wsparcia inwestycyjnego na realizację przedsięwzięć w tym obszarze. Szczególnie dotyczy to firm działających w sektorach przemysłu i energetyki.

Zaplanowane szkolenie będzie miało formę webinarium. Odbędzie się 9 marca 2023 roku w godz. 9.00–14.00. Zapisywać się można do 8 marca do końca dnia.

REKLAMA

Czego dotyczy szkolenie?

Jak podaje NFOŚiGW, program szkolenia obejmie omówienie możliwości finansowania w ramach programów priorytetowych:

REKLAMA

  • Energia Plus
  • Wsparcie dla przemysłu energochłonnego
  • Przemysł energochłonny – OZE
  • Przemysł energochłonny – Poprawa efektywności energetycznej
  • Kogeneracja dla Energetyki i Przemysłu

Fundusz zaznacza, że nie obejmie ono programu rządowego pn. „Pomoc dla sektorów energochłonnych związana z nagłymi wzrostami cen gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2022 r.”.

Na spotkanie można się zarejestrować pod tym linkiem. Z kolei agenda szkolenia załączona jest w sekcji Materiały na tej stronie NFOŚiGW.

redakcja@gramwzielone.pl

© Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy Gramwzielone.pl Sp. z o.o.

REKLAMA
Komentarze

Brak komentarzy
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA