Fotorelacja z Targów Energetab 2023

Fotorelacja z Targów Energetab 2023
Fot. Elit

GreenElit przykłada wielką wagę do edukacji, relacji z partnerami handlowymi, jak i klientami końcowymi. Targi są dla nas świetną okazją do rozmów, poznania opinii o produktach i zacieśnienia partnerskich relacji, które budują zaufanie w świecie energii odnawialnych.

Energetab 2023 był dla nas niezwykle ważny – mogliśmy pokazać dwie kluczowe marki, które uzupełniają asortyment OZE i tworzą kompatybilne rozwiązania wpisujące się w najnowocześniejsze trendy.

 

Fot. Elit

Clivet to producent należący do Grupy Midea z ogromnym doświadczeniem na rynku europejskim. Mieliśmy niezwykłą przyjemność opowiedzieć o pompach ciepła monoblock oraz split, a także przedstawić premierowo rozwiązania związane z klimatyzacją rezydencjonalną.

Nie zabrakło też urządzeń takich jak termostat czy kontroler dedykowany do pomp ciepła Clivet.

Dla wszystkich zainteresowanych nie brakowało oprócz produktów… dodatkowych kolorowych atrakcji! Wspomnienia ze słodkiego dzieciństwa gwarantowały lizaki oraz nieprzewidywalne koło fortuny, dzięki któremu nasi klienci mogli zdobyć przydatne nagrody.

Dla łowców okazji natomiast przygotowaliśmy ofertę cenową od dystrybutora pomp ciepła Clivet – firmy Corab.

Zapraszamy do skorzystania z tej promocji pod tym linkiem >>>> 

 

Fot. Elit

 

Fot. Elit

ZCS Azzurro gwarantuje najwyższej jakości rozwiązania fotowoltaiki, magazynowania energii i elektromobilności. Podczas Targów Energetab rozmawialiśmy o magazynach energii WeCo oraz Pylontech, zajrzeliśmy w głąb ładowarki samochodowej oraz omówiliśmy korzyści płynące z aplikacji monitorującej pracę instalacji fotowoltaicznej.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie, merytoryczne rozmowy i żywe zainteresowanie produktami Clivet oraz ZCS Azzurro. Czekamy na kolejne spotkania!

Zainteresowały Cię włoskie rozwiązania?

Zapraszamy do kontaktu:

Alicja Walec
Dyrektor Handlowy ds. OZE
+48 511 490 611
a.walec@elitsa.pl

Maciej Dobrzyński
Specjalista techniczny ds. Pomp Ciepła
+48 608 552 655
m.dobrzynski@elitsa.pl

Nasz Facebook
Nasz Instagram
Nasz Linkedin
Nasza platforma B2B

 

artykuł sponsorowany