Wejściówki na World Sustainable Energy Days 2011

Wejściówki na World Sustainable Energy Days 2011
.....

Dla czytelników Gramwzielone.pl mamy darmowe wejściówki na World Energy Sustainable Days 2011. Największa w Europie konferencja poświęcona energii odnawialnej odbędzie {więcej}się w dniach 2-4 marca w austriackim Wels.

Podczas WSED 2011 przedstawione zostaną obecne trendy, a także najnowsze technologie w zakresie zielonej energii – w szczególności energii słonecznej, ekologicznego ogrzewania i energooszczędności w sektorze budownictwa.

Konferencja odbędzie się już po raz 19. Jak informuje organizator, tylko w ciągu ostatnich 12 lat WSED odwiedziło ponad 10 tysięcy osób z 98 krajów. Podczas tegorocznej edycji nie może zabraknąć także przedstawicieli szybko rozwijającego się, polskiego rynku energii odnawialnej.

REKLAMA

Cena wejściówki umożliwiającej wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach World Sustainable Energy Days 2011 to 280 euro, jednak dzięki współpracy z organizatorem czytelnikom portalu Gramwzielone.pl, którzy rozważają udział w WSED 2011, możemy go umożliwić gratis.

REKLAMA

Wystarczy, że wyślecie Państwo e-mail, w którym wyrazicie chęć otrzymania wstępu na WSED 2011, na adres:

biuro@gramwzielone.pl

Liczba wejściówek jest jednak ograniczona, a o ich przyznaniu zadecyduje kolejność maili. Więcej informacji o konferencji znajdą Państwo na stronie: http://www.wsed.at

redakcja Gramwzielone.pl