Inżynier Elektryk – Miejsce pracy: Kielce

{więcej}

UPGRADE ENERGY to Belgijsko-Polska grupa inżynierska, której pasją jest projektowanie, i realizacja innowacyjnych projektów i rozwiązań dotyczących efektywności energetycznej oraz energii odnawialnej. Powstała dzięki współpracy i doświadczeniu ekspertów z belgijskich firm

Zatrudnimy do pracy w Kielcach inżyniera elektryka

Zadania

  • Wykonywanie kompletnych dokumentacji technicznych dla projektowanych obiektów

  • Opracowanie dokumentacji formalno-prawnej dla projektowanych instalacji w zakresie energii odnawialnej

  • Sprawdzanie dokumentacji projektowej w ramach posiadanych uprawnień

  • Współpraca z projektantami innych branż

Wymagania

  • przynajmniej dwa lata doświadczenia w projektowaniu instalacji elektrycznych oraz elektroenergetycznych

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryka, automatyka, energoelektronika itp.)

  • umiejętność projektowania z wykorzystaniem narzędzi Cad

  • znajomość sterowników PLC

  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację  w międzynarodowym środowisku

  • uprawnienia SEP

  • umiejętność pracy w grupie i zarządzania projektem

  • prawo jazdy kategorii B

  • łatwość uczenia się oraz chęć ciągłego poszerzania wiedzy

  • mile widziane doświadczenie w branży OŻE.

Oferujemy

  • Dostęp do najnowszych technik

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, prace w międzynarodowym środowisku.

  • Rozwój zawodowy, udziału w ciekawych projektach.

Dodatkowe Informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:

kielce@upgrade-energy.com . Informacji udzielamy pod numerem telefonu +48 41 2787278.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z pózn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”