Pompy ciepła Stiebel Eltron w ofercie Corab

Pompy ciepła Stiebel Eltron w ofercie Corab
Steibel Eltron

Wyjątkowa wydajność, cicha praca i perfekcyjna jakość wykonania  to wyróżnia pompy ciepła niemieckiej firmy Stiebel Eltron, które są jedną z propozycji, jaką ma dla swoich klientów firma Corab.  

Sprawna i oszczędna instalacja grzewcza  to cecha, jaka powinny charakteryzować współczesny budynek. Taki dom da nie tylko satysfakcję z życia w nim, ale również nie nadwyręży portfela kosztami ogrzewania w sezonie jesienno-zimowym.

Aby zapewnić odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach domu, nie trzeba już używać kotłów na paliwo stałe lub planować kosztownych przyłączy do sieci CO. Pompa ciepła to samodzielne urządzenie, które nie generuje zanieczyszczeń powietrza oraz pyłów, jakie wdychają mieszkańcy lub osiadają na meblach w postaci kurzu. 

REKLAMA

Pompy ciepła nie wymagają dużej i oddzielonej powierzchni, a ich design spodoba się nawet puryście. Co warte podkreślenia  instalacja fotowoltaiczna i pompy ciepła idą w parze  razem pozwalają nie tylko oszczędzić na rachunkach, ale również cieszyć się niezależnością na lata.

Perfekcja wykonania w standardzie

– To co wyróżnia pompy ciepła marki Stiebel Eltron, to jakość produktu. Firma ma 40-letnie doświadczenie w produkcji takich urządzeń, które, co trzeba zaznaczyć, powstają w zakładzie w Niemczech. To sprzęt najwyższej klasy, zaprojektowany i wykonany z użyciem najnowszych rozwiązań i technologii – mówi Marek Filipkowski z firmy Stiebel Eltron.

– Bardzo cieszymy się, że nasze produkty trafiły do sprzedaży w Corab. Obydwie firmy mają ze sobą dużo wspólnego – stawiają na solidność oferowanych wyrobów oraz dbają o klientów na każdym etapie – począwszy od sprzedaży, po gwarancję  dodaje Filipkowski.

Kompleksowa oferta i wsparcie

REKLAMA

– Pompy ciepła renomowanego producenta Stiebel Eltron to doskonałe uzupełnienie oferty Corab. Jesteśmy w stanie zaproponować naszym partnerom i odbiorcom nie tylko fotowoltaikę służącą pozyskiwaniu energii elektrycznej, ale również współgrające z nią rozwiązanie odpowiednie do ogrzewania domów  komentuje Wiesław Szałkowski, dyrektor działu sprzedaży w Corab.

– Rozszerzenie asortymentu o pompy ciepła najwyższej jakości to efekt konsekwentnego działania, mającego na celu oferować naszym odbiorcom urządzenia odpowiadające oczekiwaniom i wyzwaniom jakie niesie XXI wiek. Produkty Stiebel Eltron są nie tylko wydajne, świetnie zrobione i estetyczne. Używając ich, przyczyniamy się do oszczędzania zasobów planety – stwierdza Szałkowski.

Dla domów nowych i modernizowanych

Pompy ciepła Stiebel Eltron dostępne są zarówno w wersjach dla nowo powstających budynków, jak i tych poddawanych termomodernizacji. Produkty mogą pochwalić się długą gwarancją. Co warto zaznaczyć, Stiebel Eltron oferuje we współpracy z Corab liczne szkolenia dla instalatorów pomp.

Niemiecki producent dysponuje i udostępnia również narzędzie on-line, które pozwala na wybór pompy w zależności od rodzaju budynku, czy też umożliwia podgląd do schematów elektryczno-hydraulicznych konkretnych urządzeń.

Więcej informacji na temat pomp ciepła dostępnych w ofercie Corab można uzyskać na stronie www.corab.plartykuł sponsorowany