Spotkaj ambasadorów targów Re-Energy Expo na Intersolar w Monachium

Spotkaj ambasadorów targów Re-Energy Expo na Intersolar w Monachium
Re-Energy

Centralnym miejscem spotkania branży energetyki odnawialnej w Polsce są odbywające się w Warszawie Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej Re-Energy. Najbliższa edycja targów odbędzie się w dniach 10-11 września br. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Organizatorzy Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej Re-Energy oczekują w Warszawie około 100 wystawców i 4000 odwiedzających.

Program ramowy forów i konferencji zapewnia wielojęzyczne informacje na temat rozwoju i przyszłości energii odnawialnej w Polsce. Jest to idealna platforma do informacji, komunikacji i tworzenia kontaktów biznesowych.

REKLAMA
REKLAMA

Ambasadorzy Re-energy na targach Intersolar

Trzech ambasadorów warszawskich targów Re-Energy będzie obecnych na zaczynających się dzisiaj targach europejskiej branży solarnej Intersolar w Monachium.

  • Małgorzata Bartkowski, project manager Re-Energy, będzie na Intersolar w dniach 15-16 maja. Można się z nią skontaktować telefonicznie pod numerem +49 174 389 7931lub +48 607 909 143 oraz mailowo mbartkowski@fairexpo.pl
  • Dr Stanisław M. Pietruszko, prezes Polskiego Towarzystwa Fotowoltaiki, będzie dostępny na Intersolar na stoisku A3.256 w sprawie pytań dotyczących polskiego rynku fotowoltaicznego i Ex-Energy Expo. Dr Pietruszko będzie także organizatorem wydarzenia „Fotowoltaika w Polsce”, w środę, 15 maja 2019 r. o 14:15 w hali B1 w sali B13.
  • Andrzej Zyber, dyrektor ds. sprzedaży na kraje zagraniczne i Polskę w Soluxtec GmbH, będzie dostępny na stoisku A3.450 w przypadku pytań dotyczących międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej w Warszawie.

Skorzystaj z okazji do osobistej rozmowy na temat swojej obecności na targach RE-energy w Warszawie.

O targach Re-Energy
 
Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-energy to targi w stolicy Polski poświęcone wyłącznie energii odnawialnej. Targi nie tylko prezentują najnowocześniejsze technologie wytwarzania i magazynowania zielonej energii, ale także dają możliwość zebrania i pogłębienia wiedzy o polskim rynku energii dzięki bogatemu programowi wydarzeń towarzyszących.
 
Targi Re-Energy to możliwość nawiązania kontaktów biznesowych, które zaowocują w przyszłości. Nie zwlekaj i skorzystaj z tego wydarzenia.
 
Re-energy Expo odbywają się co roku w Warszawie i należą do portfolio marki FAIREXPO będącej własnością IBC Investments Sp. z o.o.
 
 

artykuł sponsorowany