Projekt Solartechnik szuka projektów z wygraną aukcją

Projekt Solartechnik szuka projektów z wygraną aukcją
Projekt Solartechnik Group

Zakup oraz rozwój projektów fotowoltaicznych  to jeden z  fundamentów działania firmy Projekt Solartechnik Group. Deweloper oraz kompleksowy wykonawca farm fotowoltaicznych realizuje obecnie budowę ponad 40 instalacji, które otrzymały wsparcie w ramach ostatniej aukcji OZE. Jednocześnie firma pilnie poszukuje projektów o całkowitej mocy 15 MW, dla których złożono zwycięską ofertę w ostatniej aukcji.

Niemiecka centrala przedsiębiorstwa pozyskała finansowanie w kwocie 10.000.000 euro, które mają zostać w całości rozdysponowane na realizację bieżących planów budowlanych oraz zakup i rozwój kolejnych projektów, z którymi firma przystąpi do zbliżającej się aukcji.

Aby w pełni wykorzystać wspomniany budżet, firma planuje pozyskać do współpracy podmioty specjalizujące się w wyszukiwaniu lokalizacji pod budowę instalacji komercyjnych, biura projektowe oraz deweloperskie.

REKLAMA

Na ten moment P+S dysponuje koszykiem 70 projektów gotowych do udziału w aukcji, jednak potencjał inwestycyjny firmy zakłada możliwość zakupu nawet 50 kolejnych projektów na różnym etapie zaawansowania. Bardzo istotny z punktu widzenia Projekt Solartechnik jest dynamiczny postęp rozmów, co motywowane jest zbliżającym się terminem aukcji.

REKLAMA

Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem m.marcjanik@projekt-solartechnik.pl

Projekt Solartechnik Group poza doświadczonym zespołem deweloperów dysponuje również własnym działem wykonawczym, posiadającym w portfolio obiekty fotowoltaiczne o łącznej mocy przekraczającej 300 MW. W konsekwencji firma jest w stanie samodzielnie zrealizować rozwijane projekty od etapu pozyskania gruntu aż po kompleksową realizację procesu budowlanego.

Osoby zainteresowane ofertą P+S zapraszamy do kontaktu z dyrektorem handlowym przedsiębiorstwa pod numerem +48 530 478 530.

artykuł sponsorowany