Falowniki fotowoltaiczne Solis na targach Enex

Falowniki fotowoltaiczne Solis na targach Enex
Ginlong Solis

Ginlong, producent falowników marki Solis, zaprasza na swoje stoisko podczas rozpoczynających się w tym tygodniu w Kielcach targów Enex Nowa Energia 2020.

Przedstawiciele producenta falowników Solis będą do dyspozycji na targach Enex w Kielcach, w dniach 26-27 lutego br., na stoisku E66.

Podczas kieleckich targów Solis zaprezentuje m.in. falownik Solis-125K-EHV-5G(1500V).

REKLAMA

Falownik pracujący w standardzie 1500V przyciąga zainteresowanie branży fotowoltaicznej z uwagi na swoje unikalne zalety umożliwiające zmniejszenie kosztów inwestycyjnych przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności pracy instalacji PV.

Falowniki 1500V ze względu na swoje przewagi stały się szczególnie popularne w segmencie naziemnych farm fotowoltaicznych.

Ginlong, producent falowników marki Solis, jest jedną z pierwszych firm, które rozwinęły technologię falowników 1500V. Dzięki swojej technologicznej przewadze i innowacjom, Ginlong jako pierwszy stworzył tego rodzaju falowniki o mocy 125 kW, które już zyskały reputację wśród klientów m.in. z USA, Brazylii czy Indii.

Przykład wykorzystania falowników Solis 1500V w dachowej instalacji fotowoltaicznej w Ningbo, w chińskiej prowincji Zhejiang. Całkowita moc instalacji wynosi 1,8 MW.

Cechy trójfazowego, stringowego falownika Solis-125K (1500V):

  • Wysoka gęstość energii

Zaprojektowany dla systemów fotowoltaicznych, jego napięcie jest o 33 proc. wyższe niż w przypadku falowników 1000V, posiada wyższą gęstość energii, oznacza niższe koszty energii i zajmuje mniej miejsca.

  • Wyższa wydajność

Posiadając jedną z najwyższych sprawności na rynku – 99,1 proc., Solis 125 kW pomoże w obniżeniu kosztu produkcji energii w ujęciu LCOE.

REKLAMA

  • Lepsze parametry pracy

Wyższy współczynnik DC:AC, wynoszący do 150 proc. w  porównaniu do standardu w branży wynoszącego 120 proc. Wyższe uzyski energii w okrasach słabego nasłonecznienia.

  • Niższy koszt okablowania AC

Wykorzystanie dwóch falowników w bloku 250 kW może obniżyć koszty okablowania AC o połowę.

  • Najwyższa niezawodność

Zastosowane rozwiązania umożliwiają wykrycie problemów, nieoptymalnego dopasowania modułów i zacienienia, zapewniając maksymalne efekty pracy instalacji i ułatwienie serwisu O&M.

  • Bezpieczeństwo

Zastosowanie urządzenia zwiększają bezpieczeństwo pracy falownika i modułów. Technologia SPD (Surge Protection Device) typu II chroni instalację przed wzrostami mocy, a opcjonalna technologia SPD typu I to ochrona przed uszkodzeniami wynikającymi z częstych skoków mocy czy uderzeń pioruna.

  • Bezproblemowa obsługa

Standardowe konektory MC4 i proste połączenia AC skracają czas wymiany falowników, a system monitoringu stringów oraz system śledzenia krzywej I/V ułatwiają serwis O&M.

Klienci, którzy zarejestrują się na profilu Solis na platformie LinkedIn, otrzymają na naszym stoisku podczas targów Enex upominek. 2020 to rok pełen nadziei i chcemy go zacząć, mając przywilej spotkania się z Państwem. Do zobaczenia w Kielcach.

O Ginlong

Ginlong Technologies działa na rynku od roku 2005 i jest jednym z najstarszych i największych producentów falowników stringowych marki Solis, charakteryzujących się najwyższą niezawodnością, która została potwierdzona przez międzynarodowe certyfikaty.

Ginlong korzysta z globalnego łańcucha dostaw i posiada światowej klasy dział rozwoju i bazę produkcyjną. Falowniki Solis są dostosowywane do specyfiki regionalnych rynków, na których obsługą klientów zajmują się regionalne zespoły ekspertów.

Więcej wiadomości na temat falowników Solis można uzyskać pod adresem www.ginlong.com


artykuł sponsorowany