Falowniki Solis w instalacjach fotowoltaicznych o mocy 2 MW dla Walmart

Falowniki Solis w instalacjach fotowoltaicznych o mocy 2 MW dla Walmart
Solis

Ginlong Technologies (kod giełdowy: 300763.SZ), światowy lider w produkcji falowników fotowoltaicznych, wyposażył osiem nowych systemów solarnych wykonanych o łącznej mocy zainstalowanej 2 MW w sklepach Walmart w Meksyku. Wykorzystano wysokowydajne inwertery Solis 60kW zapewniające 99-procentową sprawność.

Instalacje Walmart zostały podłączone do sieci w styczniu w czterech meksykańskich miastach – Aguascalientes, León Guanajuato, Puebla Bino i Salamanca. Wytwarzając szacunkowo 5,7 GWh czystej, odnawialnej energii elektrycznej rocznie, systemy przyczynią się do niewyemitowania do atmosfery około 4 mln ton metrycznych dwutlenku węgla, co odpowiada zasilaniu blisko 500 tys. domów.

– Dostawa PV dla Walmart w Meksyku to dla Solisa kamień milowy – mówi Eric Zhang, dyrektor ds. międzynarodowej sprzedaży Ginlong Solis. – Jako jeden z pierwszych producentów falowników obecny w Meksyku od 2012 roku, jesteśmy podekscytowani, że możemy wprowadzić naszą wiodącą w branży niezawodność na miejskie zielone dachy słoneczne, poprawiając jakość powietrza i wspierając przechodzenie Meksyku na gospodarkę bezemisyjną.

REKLAMA

Zaprojektowany z myślą o dachach komercyjnych, kompaktowy falownik fotowoltaiczny Solis 60kW posiada oddzielną puszkę instalacyjną, co skutecznie skraca czas i zmniejsza koszty instalacji. Dzięki wyjątkowej niezawodności, Solis 60kW zapewnia najlepszą w swojej klasie żywotność, potwierdzoną przez niezależne laboratoria. Solis 60kW jest wyposażony w zabezpieczenia przeciwprzepięciowe AC i DC klasy II oraz zdalne aktualizacje oprogramowania układowego w celu zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa i łatwości obsługi technicznej.

Instalacje fotowoltaiczne dla Walmart wykonane z wykorzystaniem inwerterów Solis są prawdziwym przykładem zrównoważonego rozwoju – mówi Ginlong Service Engineer dla Meksyku i Ameryki Środkowej Sergio Rodríguez. – Te systemy fotowoltaiczne nie tylko zaspokoją zapotrzebowanie każdego sklepu na energię w ciągu dnia, ale również pomogą Walmartowi w osiągnięciu celu 50 proc. zaopatrzenia w energię odnawialną do 2025 r.

REKLAMA

Założona w 2005 roku firma Ginlong Technologies (kod giełdowy: 300763.SZ) jest jednym z najbardziej doświadczonych i największych producentów falowników słonecznych.

Prezentowane pod marką Solis portfolio firmy wykorzystuje innowacyjną technologię falowników stringowych w celu zapewnienia najwyższej klasy niezawodności, która została potwierdzona najbardziej rygorystycznymi międzynarodowymi certyfikatami. Dzięki globalnemu łańcuchowi dostaw, światowej klasy działom badawczo-rozwojowym i możliwościom produkcyjnym, firma Ginlong optymalizuje swoje falowniki Solis dla każdego rynku regionalnego, serwisując i wspierając swoich klientów za pomocą zespołu lokalnych ekspertów.

Więcej informacji na temat tego, jak opłacalne jest dostarczanie jakości przy jednoczesnej maksymalizacji niezawodności dla klientów indywidualnych, komercyjnych i użytkowych, można znaleźć na stronie ginlong.com.

artykuł sponsorowany