IdeaPV podpisała kontrakt na dostawy modułów fotowoltaicznych Hyundai

IdeaPV podpisała kontrakt na dostawy modułów fotowoltaicznych Hyundai
IDEA PV

W komunikatach prasowych Idea PV poinformowała o podpisaniu trójstronnego kontraktu pomiędzy MP SOLAR GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Hyundai Energy Solutions oraz Idea PV Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na dostawę paneli fotowoltaicznych marki Hyundai.

Miesiącami szukaliśmy producenta, który spełni oczekiwania nasze i przede wszystkim naszych klientów co do jakości, sprawności, gwarancji, jak i wyglądu produktu – mówi prezes Jarosław Szostak, prezes spółki Idea PV.

Dzięki podpisanej umowie nasza oferta staje się obecnie najbardziej atrakcyjna na polskim rynku. Dzięki tej współpracy Hyundai Energy Solutions zaistnieje w Polsce w mikroinstalacjach fotowoltaicznych. Podpisaliśmy umowę na dostawę paneli mono o mocy 350 i 345 Wp. Marki Hyundai nie trzeba przedstawiać – każdy Polak ją zna – dodaje.

REKLAMA

Dlaczego Idea PV wybrała tego producenta?

Założona w 1972 r. Hyundai Heavy Industries Group jest jedną z najbardziej zaufanych marek w sektorze przemysłu ciężkiego i znajduje się w rankingu Fortune 500. Jako światowy lider i innowator, Hyundai Heavy Industries Group angażuje się w budowanie wzrostu przyszłej siły napędowej poprzez rozwój i inwestycje – w dużym stopniu w dziedzinie energii odnawialnej.

Hyundai Energy Solutions jako główna jednostka HHI w dziedzinie energii dostarcza wysokiej jakości produkty PV do ponad 3000 klientów biznesowych na całym świecie, a teraz otwiera się w nowym kraju, jakim jest Polska i będzie mogła współpracować z dwoma firmami, które mają olbrzymi potencjał sprzedażowy i montażowy.

Zalety paneli fotowoltaicznych Hyundai:

1. Wiarygodna gwarancja – Globalna marka o silnej pozycji finansowej zapewniająca 20 lat gwarancji produktowej,

2. Technologia PERC SHINGLED zapewniająca ultrawysoką wydajność z lepszą sprawnością przy niskim napromieniowaniu,

3. Anti –Lid/PID – efekty LID i PID są ściśle eliminowane w celu zapewnienia wyższej rzeczywistej wydajności w całym okresie eksploatacji,

4. Bardzo korzystne współczynniki temperaturowe – dotychczas nie było na rynku paneli z takim współczynnikiem,

REKLAMA

5. Duża moc 350 Wp I 345 Wp w rozmiarze 99 x 165 cm,

6. Bardzo atrakcyjny wygląd,

7. Współczynniki wypełnienia na poziomie 80%, co oznacza bardzo dużą wydajność przy różnych nasłonecznieniach,

8. Odporność na korozję.

Sprzedaż modułów Hyundai w Polsce Idea PV rozpoczęła 20 marca 2020 r. i już możemy powiedzieć, że klienci są pod dużym wrażeniem parametrów technicznych i wyglądu tych paneli.

Idea PV zakontraktowała dostawę paneli Hyundai na bieżący rok w kwocie 40 milionów złotych. Pierwsze montaże z zastosowaniem paneli Hyundai będą wykonywane już od 27 kwietnia 2020 r.

Idea PV podsumowuje pierwszy kwartał 2020 r.

W pierwszych trzech miesiącach tego roku zamontowaliśmy ponad 700 mikroinstalacji o mocy 3,8 MW oraz zakontraktowaliśmy wykonanie kolejnych 876 instalacji o mocy 4,8 MW

– Teraz z powodu pandemii odczuwamy spadek sprzedaży, ale dzięki buforowi sprzedanych instalacji czujemy się bezpiecznie jako zespół IdeaPV. Dodatkowo optymizmem napawa nas bardzo dobry odbiór przez klientów paneli marki Hyundai – mówi Jarosław Szostak.

 

artykuł sponsorowany