Idea PV rozwija dział handlowy

Idea PV rozwija dział handlowy

Idea PV jest firmą uznaną na rynku odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań dla klientów indywidualnych, firm i rolników. Naszym klientom oferujemy instalacje fotowoltaiczne do domu i firmy oraz systemy hybrydowe: pompy ciepła wraz z fotowoltaiką.

Urządzenia, które oferujemy, poprawiają efektywność energetyczną domów jednorodzinnych, jakość powietrza, a także pomagają wyeliminować proceder palenia śmieci.

Wdrażane przez nas systemy mogą zapewnić niemal zerowe rachunki za energię elektryczną przy jednoczesnym braku emisji zanieczyszczeń do atmosfery. Idealnie wpisują się w założenia programu Czyste Powietrze oraz Mój Prąd.

REKLAMA

Idea PV jest członkiem wspierającym Stowarzyszenie Czysta Polska, którego celem jest troskę o środowisko naturalne, w tym czyste powietrze.

Jesteśmy firmą sumienną i rzetelną. Nasi klienci doceniają zaangażowanie pracowników Idea PV i kompleksową obsługę, którą oferujemy.

Dzięki współpracy z Idea PV, nasi odbiorcy nie muszą tracić czasu na poszukiwanie dostawców urządzeń i systemów, które wykorzystują odnawialne źródła energii. Nie muszą martwić się o formalności, choćby o prawidłowe wypełnienie wniosków o dotacje z ogólnopolskich programów Czyste Powietrze i Mój Prąd.

REKLAMA

To pracownicy Idea PV odpowiadają za wypełnienie dokumentów do programów dotacyjnych, a także za montaż i serwis instalacji. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.

Idea Pv  rozwija się i stawia sobie nowe cele. Obecnie zatrudniamy 50 handlowców i 45 osób w działach wsparcia sprzedaży. Do zrealizowania naszych celów poszukujemy osób ambitnych, przebojowych i nie bojących się ciężkiej pracy w zamian za dobre wynagrodzenie.

Nasze aktualne oferty pracy :

  • 5 osób na stanowisko: Kierownik Zespołu – wymagamy co najmniej dwuletniego doświadczenia w zarządzaniu strukturami sprzedażowymi. Oferujemy wszystkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy;
  • 45 osób na stanowisko: Doradca Handlowy / Partner Handlowy – współpraca na zasadzie agencyjnej, oczekujemy własnego samochodu, chęci nauki, samodzielności. Brak doświadczenia nie stanowi przeszkody.

Zapraszamy osoby, które chcą podjąć to wyzwanie, do aplikowania

Kontakt

artykuł sponsorowany