Wysokiej jakości panele fotowoltaiczne zdobywają polski rynek

Wysokiej jakości panele fotowoltaiczne zdobywają polski rynek
FuturaSun

W 2019r. firma FuturaSun  producent wysokiej jakości paneli fotowoltaicznych wybrała polską spółkę należąco do Savi Group jako wyłącznego dystrybutora swoich paneli na terenie Polski.

FuturaSun ma na swoim koncie wiele sukcesów. Może pochwalić się instalacjami w ponad 70 państwach na całym świecie, od krajów skandynawskich po Amerykę Południową – i oczywiście także w naszym kraju.

Na rynku fotowoltaicznym są już od ponad 10 lat – FuturaSun rozpoczęła swoją działalność w Veneto w 2008 roku. Poza siedzibą firmy, na północy Włoch znajdują się również magazyny, co gwarantuje sprawną i efektywną obsługę zamówień.

REKLAMA

Producent dba o ciągłą dostępność paneli w swoich magazynach, dzięki czemu, dystrybutor zawsze może zamówić dla klienta każdy produkt FuturaSun w hurtowych ilościach z bardzo krótkim terminem realizacji dostawy.

Obecnie w Polsce dostępne są panele monokrystaliczne: FuturaSun FU330M NEXT, FU350M ZEBRA, FU320M NEXT ALL BLACK.

Panele FU330M NEXT, FU350M ZEBRA i ALL Black są dostępne od ręki w magazynie dystrybutora, spółki należącej do SAVI Group, na terenie Polski, natomiast dystrybutor oferuje także możliwość składania ofert na inne produkty FuturaSun, na życzenie swoich klientów.

REKLAMA

Oprócz wyżej wymienionych produktów, w katalogu producenta dostępne są także panele monokrystaliczne 310Wp lub 360-400Wp 72 cell oraz panele polikrystaliczne i Glass/Glass 320-330Wp.

Włoski producent uważnie dobiera jakość składowych surowców w procesie produkcji, ściśle oraz w sposób w pełni zautomatyzowany przestrzegając i monitorując normy w zakresie kontroli temperatury i wilgoci.

Końcowy produkt to trwałe i wysokiej wydajności panele, które posiadają liczne certyfikaty uznane międzynarodowo, w tym certyfikat IEC 61215 i IEC 61730 (2016), PID FREE – Class A, IEC 62716, IEC 60068-2-68, IEC 61701 oraz certyfikat ognioodporności klasy 1.

Każdy moduł PV jest testowany za pomocą testu „EL” przed i po procesie laminacji, zapewniając w ten sposób zarówno wysoki poziom jakości procesu produkcji jak i końcowego produktu. Moduły FuturaSun zostały przetestowane w najbardziej znanych i renomowanych laboratoriach na świecie, m.in: Kiwa, Eurotest, Fraunhofer ISE, TÜV Rheinland, Kacst w Arabii Saudyjskiej czy Humboldt State University w Kalifornii.

Jako wyłączny dystrybutor, polska spółka wynegocjowała z włoskim producentem bardzo korzystne warunki sprzedaży na rynku polskim, w tym gwarancję producenta do 20 lat na produkt oraz 25 lat na liniowy spadek mocy (maksymalny spadek mocy 0,5%/rok, 97% na koniec pierwszego roku, 90% na koniec roku 20-tego, 87% na koniec roku 25-tego) oraz bardzo konkurencyjną cenę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą paneli FuturaSun oraz do kontaktu z dystrybutorem pod nr tel. +48 534 701 748 lub adresem e-mailowym zamowienia@savi.com.pl celem przygotowania dla Państwa spersonalizowanej wyceny, a także zachęcamy do odwiedzania strony: https://www.facebook.com/fotowoltaikasavi/.

artykuł sponsorowany