Jak sprzedawać fotowoltaikę? Jedyny taki kurs na polskim rynku PV

Jak sprzedawać fotowoltaikę? Jedyny taki kurs na polskim rynku PV

Już niedługo będzie dostępny pierwszy w Polsce, zaawansowany kurs sprzedaży fotowoltaiki  „Jak sprzedawać fotowoltaikę”. To jedyny taki kurs (ebook) w branży. Ujawnione zostaną najskuteczniejsze metody i strategie zwiększania sprzedaży. 

O szczegółach projektu opowiedzą twórcy kursu.

Czym ma być kurs?

REKLAMA

– Kurs ma na celu podniesienie umiejętności sprzedażowych osób pracujących w branży fotowoltaicznej. Zawiera dogłębną wiedzę o tym, w jaki sposób rozmawiać z klientem, jak go przekonać do zakupu instalacji oraz jaki system pracy przynosi największe korzyści. To coś zupełnie nowego. 

Dla kogo jest przeznaczony kurs?

– Dla każdej osoby, która sprzedaje usługi montażu fotowoltaiki i chce poprawić swoje wyniki. Odbiorcami są handlowcy, trenerzy sprzedaży, a także właściciele firm oraz instalatorzy. Treść kursu jest na tyle obszerna, że szczegółowo porusza on tematykę pracy z klientem, jak również opisuje sposoby optymalizacji działania firmy. To produkt kompletny.

Kto jest autorem kursu?

– Jesteśmy sprzedawcami i trenerami sprzedaży systemów fotowoltaicznych. Zespół został stworzony w taki sposób, aby znajdowały się w nim doświadczone osoby, o różnym charakterze pracy. Wspólnie przygotowane zostały rozwiązania, które przynoszą największe korzyści na polskim rynku. Więcej informacji o naszym zespole opublikujemy już wkrótce na naszej stronie internetowej.

W jakiej formie będzie dostępny?

– Kurs będzie dostępny na prostej w obsłudze platformie szkoleniowej przeznaczonej dla każdej osoby, która będzie miała osobisty dostęp. Użytkownicy będą mogli wracać do platformy w dowolnym momencie w przyszłości. To nie jest typowe szkolenie sprzedażowe, a pewnego rodzaju rewolucja w branży fotowoltaicznej. Naszym celem jest, aby o kursie dowiedzieli się wszyscy i każdy mógł z niego skorzystać. 

Z czego składa się kurs?

REKLAMA

– Całość to dwie spójne części, łącznie 41 rozdziałów (lekcji). Gotowe schematy oraz techniki podnoszące ilość podpisanych umów. Kurs przygotowano na podstawie doświadczeń z polskiego rynku PV. Wszystko zostało poparte najcelniejszymi przykładami oraz dialogami. Dodatkowo każdy użytkownik otrzyma spersonalizowaną paczkę materiałów, która znacznie usprawni pracę i zwiększy osiągane rezultaty. Już niedługo opublikowany zostanie dokładny spis treści z opisem zawartości każdego z rozdziałów. 

Co da ten kurs?

– Podniesie umiejętności sprzedażowe oraz usprawni działania w firmie, co realnie przełoży się na większe zarobki. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla osób, które chcą wyjść przed konkurencję i wyrobić sobie stabilną pozycję na rynku na kolejne lata, działając dzięki najskuteczniejszym metodom.

Co będzie zawierać?

– Konkretne dialogi oraz przykłady zachowań podczas spotkań. Zawarte zostaną m.in. informacje o tym, jak pozyskać nowych klientów, jakie są najskuteczniejsze schematy prowadzenia prezentacji w zależności od typu klienta, jaki charakter pracy daje największe korzyści w dobie pandemii koronawirusa lub to jak wyglądała sprzedaż fotowoltaiki na innych, bardziej rozwiniętych rynkach PV. 

Kiedy będzie można kupić kurs?

– Przedsprzedaż ruszy już niedługo, tym samym kurs będzie możliwy do zakupienia w promocyjnej cenie. Udostępniony zostanie również pierwszy rozdział kursu oraz strona internetowa z dalszymi szczegółami. O wszystkim informujemy na biężąco na naszym Facebooku. Zapraszamy do obserwowania oraz polubienia naszego fanpage’a, aby dowiedzieć się o przedsprzedaży oraz mieć możliwość otrzymania pierwszego rozdziału za darmo. 

Kursanci otrzymają od nas wszystko co potrzebne, aby skutecznie nawiązywać współpracę z klientami. Tak innowacyjny produkt może naprawdę mocno namieszać na rynku fotowoltaiki w Polsce. Pozostaje nam czekać na premierę.

Więcej informacji: facebook.pl/JakSprzedawacFotowoltaike

artykuł sponsorowany