Solplanet nawiązuje współpracę z Grodno S.A.

Solplanet nawiązuje współpracę z Grodno S.A.

Czołowy producent falowników fotowoltaicznych kontynuuje rozwój na polskim rynku fotowoltaicznym, nawiązując współpracę z nowym partnerem – firmą Grodno S.A.

– Polski rynek fotowoltaiczny szybko rośnie, a tylko w ubiegłym roku powstały na nim instalacje o łącznej mocy ponad 800 MW. Ten trend jest kontynuowany również w roku 2020, a popyt na instalacje fotowoltaiczne rośnie mimo epidemii koronawirusa i w ubiegłym miesiącu odnotowaliśmy nawet rekordową sprzedaż – komentuje Adam Rosiak z polskiego oddziału Solplanet.

Teraz Solplanet – marka należąca do producenta falowników fotowoltaicznych Aiswei – nawiązała współpracę z czołowym dystrybutorem sprzętu fotowoltaicznego w Polsce – firmą Grodno S.A., która od lat działa na polskim rynku elektrotechniki.

REKLAMA

Będąc doświadczonym graczem na polskim rynku, Grodno oferuje swoim klientom wysoką jakość i serwis.

Grupa Grodno obecnie posiada 88 hurtowni w całym kraju. Jako czołowa hurtownia sprzętu elektrycznego i elektrotechnicznego, dystrybuuje pełen zakres produktów niezbędnych instalatorom, w tym akcesoria potrzebne do wykonywania instalacji fotowoltaicznych.

Falowniki fotowoltaiczne Solplanet łączą europejską jakość z chińską wydajnością, w efekcie umożliwiając rynkowi fotowoltaicznemu wzrost jakości i konkurencyjności.

REKLAMA

W Solplanet Twój sukces jest naszym sukcesem. Dlatego oferujemy pełen serwis i obsługę posprzedażową. Użytkownicy naszych falowników oraz instalatorzy będą mogli współpracować bezpośrednio z polskim oddziałem naszej firmy.

Od tego miesiąca nasze trójfazowe falowniki fotowoltaiczne o mocy od 4 kW do 10 kW, przeznaczone do domowych instalacji PV, będą dostępne w Grodno S.A. Informacje na ten temat można znaleźć na stronie www.grodno.pl.

Więcej informacji o falownikach Soplanet można znaleźć na stronie www.aiswei-tech.com.

AISWEI BV – Muiderstraat 9G | 1011 PZ Amsterdam | The Netherlands

Kontakt: Adam Rosiak adam.rosiak@aiswei-tech.com

 

artykuł sponsorowany