Solplanet będzie współpracować z hurtownią fotowoltaiki Soltec

Solplanet będzie współpracować z hurtownią fotowoltaiki Soltec

Należąca do AISWEI marka falowników fotowoltaicznych Solplanet będzie dostępna w ofercie jednego z największych dostawców komponentów fotowoltaicznych w Polsce  firmie Soltec. Razem zaoferujemy polskim klientom niezawodne falowniki fotowoltaiczne.

Działając na rynku od 2006 roku, Soltec oferuje swoim klientom produkty najwyższej jakości. Posiadając wieloletnie doświadczenie, firma zapewnia instalatorom szkolenia, profesjonalne doradztwo, wsparcie na każdym etapie realizacji projektów, a także kompleksową obsługę posprzedażową.

– Cieszymy się z podjęcia współpracy z tak stabilnym partnerem, który posiada długą historię i duże doświadczenie. Razem chcemy przyczynić się do zrewolucjonizowania polskiego rynku energetycznego i dzielimy misję firmy Soltec, która chce doprowadzić do rozwoju zeroemisyjnych źródeł energii w Polsce, z korzyścią dla środowiska i zdrowia Polaków – komentuje Adam Rosiak z polskiego oddziału Solplanet.

REKLAMA

W Soltec będą dostępne następujące falowniki fotowoltaiczne Solplanet:

  • falowniki jednofazowe o mocy od 1 kW do 3,68 kW,
  • falowniki trójfazowe o mocy od 3 kW do 10 kW,
  • w przyszłości dostępne będą także falowniki trójfazowe o mocach 15, 20 oraz 50 kW.

– W SOLTEC dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszej jakości komponenty PV od najlepszych producentów. Dlatego jesteśmy zadowoleni, że będziemy mogli współpracować z AISWEI dołączając do naszej oferty falowniki marki SOLPLANET, a nasi klienci bedą mogli skorzystać z tych innowacyjnych urządzeń – mówi Waldemar Bajbak, CEO firmy Soltec.

– Solplanet to nowa marka, jednak nie jesteśmy nowym graczem na globalnym rynku fotowoltaicznym. Wcześniej byliśmy chińskim oddziałem grupy SMA, który w kwietniu 2019 roku utworzył osobny podmiot pod nazwą AISWEI. Nasi inżynierowie posiadają wieloletnie doświadczenie i know-how, kierując się niemieckimi standardami jakości. Posiadając fabrykę w Chinach, możemy dostarczyć tę jakość w bardzo korzystnej cenie – teraz także klientom w Polsce – dodaje przedstawiciel Solplanet.

REKLAMA

Falowniki fotowoltaiczne Solplanet są już dostępne w Soltec: https://soltec.pl/.

Więcej informacji o falownikach Soplanet można znaleźć na stronie www.aiswei-tech.com

AISWEI BV – Muiderstraat 9G | 1011 PZ Amsterdam | The Netherlands

Kontakt: Adam Rosiak adam.rosiak@aiswei-tech.com

 

artykuł sponsorowany