FOTON Technik kupi projekty farm fotowoltaicznych w całej Polsce

FOTON Technik kupi projekty farm fotowoltaicznych w całej Polsce
FOTON Technik

FOTON Technik, spółka z Grupy innogy, lider rynku instalacji fotowoltaicznych w Polsce, zaprasza do współpracy firmy zainteresowane sprzedażą gotowych projektów FARM FOTOWOLTAICZNYCH.

Zaufaj najlepszym! Nawiąż współpracę z FOTON Technik!

– W ramach Grupy innogy FOTON Technik zajmuje się realizacją instalacji fotowoltaicznych w całym kraju, dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Prowadzimy również projekty inwestycyjne oraz będziemy realizować strategię Grupy innogy w Polsce w zakresie rozwoju projektów dużych instalacji fotowoltaicznych – mówi Michał Skorupa Prezes FOTON Technik, Grupa innogy.

REKLAMA

Proces inwestycyjny będzie prowadzony w Biurze Projektowym FOTON Technik, które obsługuje Klientów w formule EPC, oraz rozwija własne zespoły. Zapraszamy do przesyłania ofert na adres: b2b.projekty@fotontechnik.pl

Jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się, liderem w zakresie systemów fotowoltaicznych i pomp ciepła. Ciągle poszerzamy naszą ofertę odpowiadając na zapotrzebowania rynku, Klientów biznesowych i indywidualnych. Śledzimy międzynarodowe trendy w zakresie OZE.

REKLAMA

Nasze instalacje są realizowane na terenie całego kraju. Podejmujemy zgodnie z założoną strategią liczne wyzwania biznesowe. Jesteśmy doświadczonym i pewnym partnerem.

Firma projektuje i instaluje systemy fotowoltaiczne i pompy ciepła dla Klientów na terenie całej Polski, stale poszerzając swoją ofertę. Posiadamy największe doświadczenie w branży, dzięki temu zapewniamy bezpieczną, profesjonalną i kompleksową usługę projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Zapraszamy do współpracy!

Więcej o nas na: www.fotontechnik.pl oraz www.facebook.com/FotonTechnikFotowoltaika

Oferty prosimy przesyłać na adres: b2b.projekty@fotontechnik.pl

artykuł sponsorowany