Falownik Solis nagrodzony przez TÜV Rheinland

Falownik Solis nagrodzony przez TÜV Rheinland

Ginlong, producent falowników fotowoltaicznych Solis, otrzymał nagrodę „All Quality Matters” przyznawaną przez TÜV Rheinland. 

Nagroda w konkursie „All Quality Matters” została przyznana przez TÜV Rheinland za falownik Solis-(25-50)K-5G i potwierdza jego wysoką jakość.  

W konkursie „All Quality Matters” mierzono efektywność falowników fotowoltaicznych o mocy do 50 kW przeznaczonych do komercyjnych zastosowań.

REKLAMA

Celem pomiarów było zweryfikowanie głównych czynników, które wpływają na produkcję energii z systemu fotowoltaicznego – poprzez analizę rygorystycznych testów, którym były poddawane falowniki.

TÜV Rheinland uznał na podstawie testów przeprowadzonych w ramach konkursu „All Quality Matters”, że falownik Solis-(25-50)K-5G charakteryzuje się stabilną pracą, wysoką efektywnością i stabilnością termalną.

Ceremonia przyznania nagród w konkursie „All Quality Matters” stała się platformą wymiany doświadczeń w branży fotowoltaicznej, skupiając ponad 400 ekspertów z całego łańcucha dostaw w sektorze fotowoltaicznym głównie w regionie Azji i Pacyfiku.

Swoją ocenę obecnej sytuacji i perspektyw rynku fotowoltaicznego zaprezentowali czołowi przedstawiciele sektora, diagnozując największe wyzwania w kontekście rozwoju PV m.in. w Chinach, Australii oraz Japonii i wskazując najbardziej obiecujące technologie, trendy w certyfikacji i najlepsze biznesowe praktyki.

Jedną z największych zalet Solis pozostaje wysoka jakość falowników w segmencie komercyjnym, zwłaszcza modelu Solis-(25-50)K-5G, który charakteryzuje:

Wysoka efektywność i jakość generacji:

  • prąd wejściowy DC: 13A DC/AC, współczynnik 1,5,
  • szeroki zakres napięcia MPPT oraz 4 MMPT zwiększające efektywność i minimalizujące straty,
  • możliwość pracy w trybie „volt-watt” oraz zintegrowana funkcja anty-PID,

Zalety w zakresie monitoringu i wykrywania awarii:

REKLAMA

  • inteligentny monitoring krzywej IV,
  • zarządzanie eksportem energii, zdalna kontrola i wyłącznik prądu stałego,
  • technologia „Leakage current suppression” oraz „Surge protection” ograniczające ryzyko fałszywych alarmów.

Dziękujemy TÜV Rheinland za nagrodzenie Ginlong (Solis). To największe uznanie naszych technologicznych innowacji. Nasz trójfazowy falownik Solis (25-50)K-5G posiada 4 MPPT, aby zapewnić większą elastyczność jeśli chodzi o konfigurację oraz wyższą efektywność. Jego praca jest bardzo cicha, co zapewnia komfortowe i przyznaje użytkowanie. Ginlong współpracuje od lat z TÜV Rheinland.

Chiński przemysł fotowoltaiczny skutecznie przeszedł transformację od „ilości” do „jakości”, a w sytuacji nadal malejących cen utrzymamy wysoką jakość. Będziemy wykorzystywać nasze przewagi oraz doświadczenie, aby wspierać przemysł PV w przezwyciężaniu barier, promować postęp i innowacje w technologiach fotowoltaicznych, wspierając stabilny rozwój branży PV.

Falownik Solis (25-50)K-5G to efekt doświadczenia zebranego przez Ginlong w branży fotowoltaicznej w ciagu 15 lat.

O Ginlong Technologies

Założona w 2005 roku firma Ginlong Technologies (kod giełdowy: 300763.SZ) jest jednym z najbardziej doświadczonych i największych producentów falowników słonecznych.

Prezentowane pod marką Solis portfolio firmy wykorzystuje innowacyjną technologię falowników stringowych w celu zapewnienia najwyższej klasy niezawodności, która została potwierdzona najbardziej rygorystycznymi międzynarodowymi certyfikatami.

Dzięki globalnemu łańcuchowi dostaw, światowej klasy działom badawczo-rozwojowym i możliwościom produkcyjnym, firma Ginlong optymalizuje swoje falowniki Solis dla każdego rynku regionalnego, serwisując i wspierając swoich klientów za pomocą zespołu lokalnych ekspertów.

Więcej informacji na temat tego, jak opłacalne jest dostarczanie jakości przy jednoczesnej maksymalizacji niezawodności dla klientów indywidualnych, komercyjnych i użytkowych, można znaleźć na stronie ginlong.com.

 

artykuł sponsorowany