Projekt-Solartechnik Development poszukuje projektów fotowoltaicznych

Projekt-Solartechnik Development poszukuje projektów fotowoltaicznych

Projekt-Solartechnik Development jest częścią holdingu Projekt-Solartechnik  lidera rynku, którego jedną z mocnych stron jest wieloletnie doświadczenie w branży. Aktualnie w obszarze zainteresowań spółki mieści się zakup projektów PV znajdujących się na dowolnym etapie rozwoju. 

Projekt-Solartechnik Development to stabilna pozycja na rynku, dynamiczny rozwój, kompleksowe wykonawstwo i szybka realizacja projektów, za którymi stoją najlepiej wyspecjalizowani ludzi w branży.

Czym się zajmujemy?

REKLAMA

Głównie rozwojem projektów od początku istnienia grupy w Polsce, czyli od 2010 roku. Jesteśmy jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych jednostek specjalizujących się w przygotowaniu projektów farm fotowoltaicznych od fazy pozyskania gruntu, aż po uruchomienie gotowej instalacji. 

Rok 2019 był czasem wielu sukcesów, na które złożyło się między innymi 100 zwycięskich ofert w aukcji OZE. Na ten moment mamy niemal 20% udziałów w puli energii zakupionej w koszyku nowych instalacji o mocy do 1MW. 

Jakie mamy plany?

Nie spoczywamy na laurach. W roku 2020 na zakup projektów dostępnych obecnie na rynku chcemy przeznaczyć budżet w wysokości 10.000.000 euro. Zależy nam na pozyskaniu projektów fotowoltaicznych na każdym etapie zaawansowania i zaproponowaniu za nie najlepszych cen.   

REKLAMA

Czego poszukujemy?

Projekt-Solartechnik Development poszukuje również niezacienionych gruntów o powierzchni od 1,5 do 500 ha. Na działce lub w jej pobliżu powinna przebiegać linia średniego lub wysokiego napięcia, która umożliwi podłączenie gotowej elektrowni do sieci elektroenergetycznej.

Istotna jest również kwestia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz odpowiedniego zapisu umożliwiającego uzyskanie warunków przyłączeniowych i prawomocnego pozwolenia na budowę.

W przypadku gdy grunt nie jest objęty MPZP, ważna jest odpowiednia klasyfikacja gruntu (4-6). Minimalny okres dzierżawy to 25 lat. Przygotowaliśmy konkurencyjne warunki współpracy, a proponowane stawki zaczynają się od poziomu 8600 zł/ha/rok.

Zapraszamy do kontaktu.

Osoby i firmy zainteresowane współpracą zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem Projekt-Solartechnik Development pod numerem +48 530 478 530 lub adresem: a.goj@projekt-solartechnik.pl 

artykuł sponsorowany