Nowe panele PV na polskim rynku. DAH Solar na Panele-Sloneczne.com

Nowe panele PV na polskim rynku. DAH Solar na Panele-Sloneczne.com
System DAHPanel, czyli PV zamiast dachówki – niebawem dostępny w ofercie Panele-Sloneczne.com (fot.własne)

Rok 2020 to bez wątpienia najlepszy czas na instalację modułów fotowoltaicznych. Najniższa od 5 lat cena i szybki zwrot inwestycji sprawiają, że zainteresowanie panelami PV dynamicznie rośnie. Jakie moduły oferuje obecnie polski rynek?

Drugie życie polskiej branży OZE

Jeszcze do niedawna fotowoltaika traktowana była jako kosztowna inwestycja z niepewną gwarancją szybkiego zwrotu. Wiele kampanii promujących i pokazujących działanie tego typu systemów sprawiało jednak, że coraz więcej osób decyduje się zamontować panele PV na dachach swoich budynków. I mowa tutaj zarówno o prywatnych inwestorach, jak i właścicielach firm.

REKLAMA

Coraz większe zainteresowanie fotowoltaiką to efekt opłacalności zakupu i użytkowania ekologicznych systemów do produkcji prądu. Dodatkowy wpływ na popularność paneli PV ma także szereg bezzwrotnych dotacji oraz możliwość wybrania korzystnego finansowania kredytowego na zakup i montaż paneli słonecznych.

Panele słoneczne jak zmniejszyć koszty?

Konsumenci mogą skorzystać z programów dotacyjnych, takich jak: Mój Prąd, Czyste Powietrze, dotacja ze środków gminnych czy dofinansowanie w leasingu. Szczególnym zainteresowaniem powinna cieszyć się realizowana przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) akcja Mój Prąd. Aktualnie (lipiec 2020) trwa drugi nabór wniosków. Pozyskane środki można przeznaczyć na zakup paneli, inwerterów, okablowania i urządzeń do montażu, a także samą robociznę.

Na 2020 rok zaplanowany jest także ciąg aukcji pilotowanych przez Ministerstwo Klimatu i Urząd Regulacji Energetyki na wsparcie inwestycji w 1000 MW dużych (tj. powyżej 1 MW) oraz 500 MW mniejszych (tj. poniżej 1 MW) instalacji, które produkują energię z promieni słonecznych.

Hurtownia paneli słonecznych gdzie kupować fotowoltaikę?

Coraz większe zainteresowanie inwestycjami w odnawialne źródła energii sprawia, że na polskim rynku pojawiają się nowi producenci oferujący różnego rodzaju panele PV. I mowa tutaj także o ofercie online, czego dobrym przykładem jest hurtownia Panele-Sloneczne.com, będąca bezpośrednim importerem produktów fotowoltaicznych od renomowanych marek.

Co istotne, produkty sprowadzane są bezpośrednio od producentów, a to pozwala zaoferować dobre, konkurencyjne ceny. W portfolio hurtowni dostępne są m.in. panele fotowoltaiczne DAH Solar, JA Solar, Longi Solar czy Trina Solar.

Panele PV cena to nie wszystko

Podejmując decyzję o miejscu zakupu, warto kierować się nie tylko ceną. Należy wziąć pod uwagę obsługę klienta, pomoc oraz wsparcie w wyborze najlepszego rozwiązania. W tym miejscu warto zaznaczyć, że hurtownia Panele-Sloneczne.com otrzymała Godło NAGRODA KONSUMENTA 2020 w kategorii NAJLEPSZE SKLEPY INTERNETOWE FOTOWOLTAICZNE.

Wyróżnienie zostało przyznane na podstawie głosowania online portalu NagrodaKonsumenta.pl i potwierdza, że Panele-Sloneczne.com to godny zaufania profesjonalny Partner nr 1 wśród Importerów i Dystrybutorów instalacji fotowoltaicznych.

REKLAMA

Panele słoneczne w hurcie którego producenta wybrać?

Wśród nowych na polskim rynku firm oferujących produkty powiązane z wykorzystaniem energii odnawialnej, na które warto zwrócić szczególną uwagę, jest bez wątpienia marka DAH Solar, należąca do międzynarodowej spółki Anhui Daheng Energy Technology Co. Ltd. To ugruntowany na rynku chińskim producent nowoczesnych technologii, który w szczególności oferuje moduły słoneczne oraz skupia się na budowie i eksploatacji elektrowni fotowoltaicznych.

Hurtownia Panele-Sloneczne.com, widząc obiecujący potencjał DAH Solar, jako jedna z pierwszych wprowadziła produkty tego producenta do swojej oferty.

Panele DAH Solar nowość na polskim rynku

Marka co roku produkuje urządzenia o łącznej mocy ponad 500 MW. Oferowane przez nią moduły przechodzą bardzo wymagające testy, które potwierdzają ich wysokie parametry. Panele fotowoltaiczne DAH Solar mają międzynarodowe certyfikaty ­– m.in. TUV, CE, CEC, INMETRO, FIDE – oraz certyfikaty krajowe, takie jak CQC, Leader, ISO9001, ISO14001 czy OHSAS18001. Nic więc dziwnego, że producent zdobywa uznanie
na międzynarodowym rynku OZE.

Jednym z najpopularniejszych i najwydajniejszych modeli paneli słonecznych DAH Solar jest DAH 400W Mono Half Cell. Wykorzystuje on technologię wyjątkowo skutecznych ciętych na pół ogniw monokrystalicznych w układzie z dziewięcioma szynami przewodzącymi. Wysoka wydajność wykorzystania powierzchni modułu zapewnia skuteczne zwiększenie gęstości mocy i zmniejszenie kosztów eksploatacji.

Panele słoneczne – kontener

Oferta hurtowni Panele-Sloneczne.com skierowana jest do firm instalacyjnych, hurtowni elektrycznych, deweloperów projektów farm fotowoltaicznych oraz specjalistów z branży budowlanej i nieruchomości.

Nie może zabraknąć w niej portfolio kontenerowego. W ramach tej propozycji kontrahenci mogą wybrać panele słoneczne jednej z trzech firm: JA Solar, DAH Solar i Longi Solar. Pierwszy oferuje moduły o mocy od 330 do 410 W, drugi od 335 do 400 W, a trzeci od 360 do 450 W. Minimalne zamówienie to jeden pełny kontener.

Panele słoneczne – paleta

Zakup oferowanych w hurtowni produktów marek Ja Solar, DAH Solar, Canadian i Trina Solar może odbyć się w ilościach paletowych. Jeśli chodzi o panele PV, koszt transportu za paletę uwarunkowany jest od zamawianej liczby oraz odległości od siedziby magazynu, który mieści się w Szczecinie. Minimalne zamówienie to jedna paleta.

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości można skontaktować się ze specjalistami i doradcami hurtowni Panele-Sloneczne.com. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej lub na blogu.

Nie ulega wątpliwości, że polska branża fotowoltaiczna rozwija się bardzo dynamicznie, a dzięki atrakcyjnym programom dofinansowań coraz więcej inwestorów wyposaża panelami PV swoje domy i budynki firmowe. Warto więc śledzić na bieżąco ofertę nowych producentów i analizować korzyści płynące z zastosowania ich rozwiązań, aby dokonać optymalnego wyboru.

artykuł sponsorowany