SOLTEC autoryzowanym dystrybutorem falowników Sofar Solar

SOLTEC autoryzowanym dystrybutorem falowników Sofar Solar
Soltec

Firma Soltec została certyfikowanym dostawcą rozwiązań fotowoltaicznych Sofar Solar na najbliższych 5 lat. Dzięki temu klienci Soltec mogą liczyć standardowo na 10-letnią gwarancję produktową.

Rozwiązania Sofar Solar z roku na rok zyskują coraz większą popularność na polskim rynku, a falowniki tej marki są jednymi z najczęściej wybieranych przez instalatorów i inwestorów. Dzieje się tak nie tylko ze względu na dobry stosunek jakości do ceny.

– Już od 14 lat testujemy dostępne na rynku rozwiązania w zakresie fotowoltaiki. Dzięki temu jesteśmy w stanie ocenić jakość komponentów fotowoltaicznych wielu producentów. Współpracę z Sofar Solar cenimy niewątpliwie za to, że przez cały czas rozwija swoje technologie, wprowadzając nowe rozwiązania i modele. Nasz dział techniczny może z kolei potwierdzić niską awaryjność urządzeń Sofar Solar. Tym bardziej cieszy nas dalszy rozwój współpracy – mówi Waldemar Bajbak, CEO i współzałożyciel firmy Soltec.

REKLAMA

– Doceniamy współpracę z firmą Soltec od początku i cieszymy się, że dołączyła do grona certyfikowanych partnerów Sofar Solar. Wieloletnie doświadczenie Soltec i inżynierski background upewnia nas w tym, że rozwiązania Sofar Solar dostarczane są przez najlepszych, a klienci wybierający Sofar Solar mogą liczyć na najlepsze wsparcie dodaje  David Zhong, wiceprezes Shenzhen Sofarsolar Co., Ltd.

REKLAMA

Dostępne na rynku falowniki Sofar Solar są w stanie odpowiedzieć na potrzeby każdej instalacji. W ofercie Soltec znajdują się sieciowe i hybrydowe falowniki Sofar Solar o szerokim zakresie mocy  falowniki jednofazowe od 1 do 4,6 kW oraz trójfazowe od 3 do 70 kW.

Na początku tego roku do oferty trafiły również zestawy do magazynowania energii Sofar Solar, w których znajdują się bateria Sofar Amass GTX2000 oraz inwerter Sofar HYD3600-ES. Soltec zapewnia instalatorom również dodatkowe wsparcie techniczne w konfiguracji i serwisie urządzeń Sofar Solar.

Więcej informacji na stronie www.soltec.pl

SOLTEC – jeden z najstarszych dostawców sprzętu fotowoltaicznego w Polsce. Od 14 lat współtworzy rynek fotowoltaiki, dostarczając wysokiej jakości komponenty i rozwiązania PV firmom, które projektują, montują oraz serwisują instalacje fotowoltaiczne swoich klientów. Wieloletnie doświadczenie na rynku energii słonecznej i współpraca z największymi producentami pozwala oferować partnerom firmy wsparcie merytoryczno-techniczne w doborze, projektowaniu i serwisowaniu sprzętu fotowoltaicznego. Firma organizuje szkolenia z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, systemów hybrydowych oraz najnowocześniejszych rozwiązań w tym zakresie.

artykuł sponsorowany