Zmiana na lepsze z modułami fotowoltaicznymi Canadian Solar

Zmiana na lepsze z modułami fotowoltaicznymi Canadian Solar
Bas van Engelen

– Jako hurtowy sprzedawca paneli słonecznych Natec jest ogniwem między globalnymi liderami w dziedzinie fotowoltaiki a lokalnymi instalatorami produktów solarnych. Dobra współpraca to zatem klucz do sukcesu, a do tego potrzeba odpowiednich partnerów. Natec wybiera renomowanych producentów urządzeń wykorzystujących energię słoneczną, a najstarszym partnerem firmy jest Canadian Solar zapewnia Bas Engelen, dyrektor i właściciel hurtowni fotowoltaicznej Natec.

 „Chcemy tworzyć czystszą ziemię dla przyszłych pokoleń” – ten dobitny slogan podkreśla, jakie cele przyświecają firmie Canadian Solar i jak postrzega ona swoją przyszłość. Firma ta została założona w 2001 roku w Kanadzie i obecnie jest jednym z największych i najważniejszych na świecie przedsiębiorstw działających w sektorze energii słonecznej.

Canadian Solar jest wiodącym producentem modułów fotowoltaicznych i dostawcą rozwiązań w zakresie energii słonecznej. W ciągu ostatnich 19 lat ten producent instalacji fotowoltaicznych z powodzeniem dostarczył klientom w ponad 160 krajach na całym świecie najwyższej jakości moduły o łącznej mocy ponad 43 GW.

REKLAMA

Canadian Solar to jedna z firm, która cieszy się największą wiarygodnością finansową w branży solarnej. Jest również notowana na nowojorskiej giełdzie NASDAQ od 2006 roku, a od 2004 roku jest powiązana z firmą Natec.

– Wraz z Canadian Solar, jako jednym z najstarszych partnerów firmy Natec, na własnej skórze doświadczyliśmy wzlotów i upadków w przemyśle solarnym. Partnerska współpraca, jaką wspólnie wypracowaliśmy, ma solidne podstawy i jesteśmy z tego dumni – mówi Bas Engelen.

Canadian Solar stawia rozwój technologiczny na pierwszym miejscu. Za sprawą działu badań i rozwoju, który liczy ponad 500 pracowników, producentowi instalacji fotowoltaicznych udało się uzyskać co najmniej 1500 patentów. Najnowsza innowacja produktowa to moduł fotowoltaiczny Canadian Solar Mono Silver Frame HiKu CS3L- 365 MS 120 ogniw.

– Moduł solarny HiKu CS3L-MS to wyjątkowy produkt opracowany przez firmę Canadian Solar. Jest to moduł fotowoltaiczny zbudowany ze 120 ogniw mono-PERC wykonanych w technologii half-cut o zakresie mocy 350–370 Wp. Za sprawą najnowszej technologii mono-PERC i najnowocześniejszego podziału ogniw HiKu CS3L-MS pozwala na znaczne obniżenie bilansu systemu (do 2,7%) oraz kosztów energii (do 4,5%). Jest to możliwe dzięki połączeniu innowacyjnego projektu symetrycznego modułu, który zapewnia lepszą tolerancję cieniowania, z ogniwami ciętymi na pół, które zmniejszają wewnętrzne straty mocy i skutki mikropęknięć  tłumaczy Damian Migda, przedstawiciel firmy Natec w Polsce.

REKLAMA

Dlaczego warto wybrać Canadian Solar?

  • Producent paneli słonecznych o łącznej mocy ponad 43 GW
  • Wydajność modułów wynosząca 13 GW
  • Działalność w ponad 160 krajach
  • Lider w przemyśle solarnym
  • Standard jakości na poziomie Tier 1
  • 12 lat gwarancji na produkt
  • 25 lat gwarancji wydajności mocy

Więcej informacji? Zapisz się na webinar

Dnia 9 września Philipp Heynen, Senior Sales Manager EMEA w Canadian Solar, z przyjemnością opowie więcej na temat firmy Canadian Solar podczas krótkiego i praktycznego webinaru przedstawiającego producenta instalacji fotowoltaicznych. Ponadto zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania technologiczne i zalety paneli Canadian Solar.

Webinar zostanie przeprowadzony w języku angielskim.

Brzmi ciekawie? Zarejestruj się, klikając w ten link

Masz pytania? Napisz do nas: d.migda@natec.nl

Czy już teraz wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Dowiedz się więcej o Canadian Solar na kanale YouTube firmy Natec:

artykuł sponsorowany