P+S Development poszukuje projektów PV i terenów pod fotowoltaikę

P+S Development poszukuje projektów PV i terenów pod fotowoltaikę

Domeną dynamicznie rozwijającego się Projekt-Solartechnik Development jest kupno oraz rozwój projektów fotowoltaicznych.

W 2019 roku kompleksowo przygotowaliśmy ponad 100 projektów, na które złożono zwycięskie oferty w aukcji OZE. Na ten moment mamy niemal 20% udziałów w puli energii zakupionej w koszyku nowych instalacji o mocy do 1 MW. W 2020 roku planujemy przeznaczyć budżet w wysokości 10.000.000 € na zakup projektów dostępnych obecnie na rynku.

Zależy nam na pozyskaniu projektów fotowoltaicznych na każdym etapie rozwoju realizacji. Ich lokalizacja nie jest istotna. Przeprowadzamy szybki audyt projektu, proponujemy najlepszą z możliwych cen i jednorazowo opłacamy całość.

REKLAMA

Projekt-Solartechnik Development na początku 2020 roku został wydzielony ze struktur Projekt-Solartechnik Group – lidera rynku fotowoltaicznego posiadającego wieloletnie doświadczenie w branży.

REKLAMA

Zespół Projekt-Solartechnik Development składa się z kilkudziesięciu specjalistów ds. rozwoju projektów, a także z działu handlowego. Koordynatorem działań zakupowych jest dyrektor handlowy Adam Goj.

Zapraszamy do kontaktu

Osoby zainteresowane sprzedażą projektów zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 573 436 027 lub za pomocą e-mail: i.papiez@projekt-solartechnik.pl

artykuł sponsorowany