Fieldworker – system do zarządzania firm z branży fotowoltaiki

Fieldworker – system do zarządzania firm z branży fotowoltaiki

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą prowadzącym własny biznes, na pewno robisz wszystko, aby Twoja firma działała sprawnie, przynosząc najwyższe możliwe dochody. Często jednak dochodzi do przypadków, w których zbyt duża liczba zleceń powoduje chaos przy organizacji pracy całego zespołu. Chcąc oszczędzić Wam tych problemów, stworzyliśmy program umożliwiający stworzenie odpowiedniej organizacji pracy firmy przy niskim nakładzie czasowym. 

Wdrożenie systemu Fieldworker znacznie poszerzy możliwości Twojej firmy. W poniższym artykule przedstawimy korzyści posiadania programu do obsługi i prowadzenia firmy instalacyjnej w branży odnawialnych źródeł energii.

USPRAWNIENIE INSTALACJI I CZASU PRACY

REKLAMA

Fieldworker to przede wszystkim prostota w zakresie zarządzania zleceniami między pracownikami i podwykonawcami. Ustalenie priorytetów zleceń znacznie przyspieszy pracę całej firmy. Dzięki temu każdy pracownik posiada dostęp do swojego kalendarza elektronicznego, gdzie znajdzie wszystkie zlecenia, jakie zostały mu przydzielone na dany dzień, tydzień czy miesiąc. Umożliwi to pełną kontrolę nad wykonywanymi działaniami o co najważniejsze – znacznie je usprawni.

Mocną stroną posiadania programu jest jego intuicyjność w obsłudze, dzięki czemu osoby w każdym wieku będą umiały się nim posłużyć.

OPTYMALIZACJA ZLECEŃ

Im więcej masz zleceń tym więcej zarabia Twoja firma. Jest to sprawa oczywista, która nie trzeba nikomu tłumaczyć. Zdarzają się jednak sytuację, gdzie zbyt duża liczba zadań powoduje spadek wydajności. Dzięki Fieldworker zarządzanie tymi procesami stanie się proste jak nigdy dotąd.

Program udostępnia informację na temat nadchodzących instalacji, serwisów, przeglądów itp. Nawigacja programu umożliwia w łatwy sposób dostęp do przydzielonych zadań wraz z ustaleniem poszczególnych etapów ich realizacji. Sprawią one, że przestoje w pracy przejdą do przeszłości.

INFORMACJE O KLIENTACH

Jest to kolejny atut systemu. Mówimy tutaj o wszelkich potrzebnych informacjach o kliencie, jakich potrzebuje pracownik Twojej firmy lub podwykonawca. Chodzi głównie o podstawowe dane kontrahenta, usługi wykonywane w przeszłości oraz przyszłe zlecenia. Dodatkowo istnieje możliwość wystawienia dokumentu świadczącego o wykonaniu usługi lub protokołu po montażowego, który może być podpisany przez inwestora od razu po wykonaniu usługi.

 

INFORMACJE O STANIE ZLECEŃ

REKLAMA

Warto wspomnieć także o możliwości umieszczenia takich informacji jak: opinie klientów, czas realizacji, materiały zużyte przy zleceniu itp. z nadaniem numeru ID. Stworzy to historię zleceń, serwisu i w każdym momencie będzie można wrócić do danego projektu. Może to w przyszłości ułatwić np. lokalizację źródła problemu poprzez prześledzenie poszczególnych etapów wcześniejszych realizacji.

 

PROGRAM DOSTOSOWANY DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH

Zdalna obsługa zleceń z wykorzystaniem tabletów bądź telefonów to chyba największa korzyść z posiadania programu Fieldworker. Korzystając z tego systemu masz możliwość dostępu do panelu przez 24/7, 365 dni w roku.

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Na sam koniec kilka zdań na temat technicznej strony funkcjonowania całego systemu do zarządzania. Najlepiej i najdokładniej opisują go dwa słowa – szybki i intuicyjny. Do pełnego opanowania funkcjonalności systemu potrzebujesz tylko kilku minut, a w razie jakichkolwiek pytań zawsze jesteśmy do dyspozycji.

Nie czekaj, zacznij korzystać z systemu Fieldworker i dołącz do takich firm z branży OZE jak eSoleo, Netcom fotowoltaika czy SunEffect.

Rozpocznij 14-dniową wersję testową. Zarejestruj się i sprawdź sam!

Kontakt:

www.fieldworker.pl

info@fieldworker.pl

Telefon: +48 664 002 350

 

artykuł sponsorowany