Avia Solar rozwija sieć punktów partnerskich

Avia Solar rozwija sieć punktów partnerskich
Avia Solar

Spółka należąca do Unimot Energia i Gaz przy współpracy z Banking Retail System (BRS) otworzyła dwa punkty sprzedaży marki Avia Solar. Nowe salony powstały w Gnieźnie i Chełmie i przyjmują klientów od 26 lipca.

Salony sprzedaży Avia Solar mieszczą się w Gnieźnie przy ulicy Warszawskiej 14 oraz w Chełmie przy Młodowskiej 5. Obok showroomu w Żywcu są to kolejne miejsca, w których klienci indywidualni i biznesowi mogą uzyskać doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych oraz poznać ofertę Avia Solar.

– Dzięki współpracy ze spółką Banking Retail System mamy możliwość dotarcia z produktami marki AVIA Solar bezpośrednio do klientów indywidualnych i biznesowych. Otwarcie punktów sprzedaży pozwala nam konsekwentnie wdrażać przyjętą strategię i rozwijać świadomość marki AVIA Solar. Jeśli nowe kanały sprzedaży spełnią nasze biznesowe założenia, rozważymy rozwój punktów w kolejnych miastach w Polsce  – mówi Piotr Laskowski, prezes zarządu Unimot Energia i Gaz. 

REKLAMA

Pierwszy salon sprzedaży marki Avia Solar powstał w Żywcu w siedzibie spółki OKE, która jest operatorem klastra Żywiecka Energia Przyszłości.


REKLAMA

W salonie sprzedaży Avia Solar klient może skorzystać z konsultacji z przedstawicielem firmy w zakresie dostępnych rozwiązań fotowoltaicznych, otrzymać ofertę dla domu, firmy lub gospodarstwa rolnego, a także poznać możliwości finansowania inwestycji.

– Blisko roczna współpraca z AviaSolar zaowocowała powstaniem unikalnego konceptu, w którym partnerzy BRS mogą stać się autoryzowanym partnerem Avia Solar. Nasi partnerzy będą mogli wykorzystać swoje wieloletnie relacje z klientami, oferując im rozwiązania fotowoltaiczne renomowanej polskiej firmy, jaką jest UNIMOT Energia i Gaz pod marką Avia Solar. Mocno trzymamy kciuki za pierwsze dwa wspólne salony sprzedaży – dodaje Konrad Lassota, prezes Banking Retail System Leasing.

Banking Retail System Spółka z o. o. to ogólnopolski operator bankowy, działający na rzecz firm pośrednictwa kredytowego w zakresie kredytów firmowych, leasingu i kredytów hipotecznych. BRS istnieje na rynku od 2014 roku i udzielił już ponad 21 tysięcy kredytów klientom detalicznym i firmowym dzięki sieci 1750 partnerów biznesowych.

Spółka poszerza dostęp do produktów bankowych i pozabankowych dla swoich klientów, a w wyniku umowy z Unimot Energia i Gaz rozszerzy je również o ofertę instalacji fotowoltaicznych Avia Solar.

redakcja@gramwzielone.pl


© Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy Gramwzielone.pl Sp. z o.o.