REKLAMA
 
REKLAMA
REKLAMA

Dzierżawa pod farmy wiatrowe lub fotowoltaiczne

Telefon
789 802 726
E-mail
szymon.pelczar@valorem-energie.com
Cena
do uzgodnienia

Grupa VALOREM to europejski operator energii odnawialnej z 30-letnim doświadczeniem, który rozszerza swoją działalność w Polsce.

Realizujemy duże projekty OZE o powierzchni ponad 10 hektarów. Dlatego jesteśmy zainteresowani dzierżawą gruntów na terenie całej Polski pod budowę elektrowni fotowoltaicznych, wiatrowych i magazynów energii. Jesteśmy firmą obecną na każdym etapie działania projektów, od zabezpieczenia gruntów po produkcję energii elektrycznej, konserwację, eksploatację i demontaż.

Jesteś zainteresowany dzierżawą gruntów pod inwestycje OZE?
Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane wydzierżawieniem gruntów na cele związane z inwestycjami OZE. Nasz dział rozwoju projektów przeanalizuje możliwości lokalizacyjne na Państwa gruntach. W przypadku zainteresowania prosimy o podanie danych lokalizacyjnych działek ewidencyjnych (nr, obręb, gmina, powiat). Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego – kładziemy nacisk na dobre relacje z właścicielami gruntów.

Kim jesteśmy ?
Grupa VALOREM jest niezależnym francuskim operatorem energii odnawialnej z prawie 30-letnim doświadczeniem. Dzięki dużemu doświadczeniu w zakresie badań technicznych, rozwoju projektów, budowy, eksploatacji i konserwacji, VALOREM opanował całe spektrum produkcji zielonej energii elektrycznej. Zatrudniając ponad 450 pracowników, VALOREM działa we Francji i na arenie międzynarodowej w Finlandii, Grecji i Polsce. Posiada portfolio 5,4 GW projektów w fazie rozwoju i ponad 850 MW w budowie i eksploatacji.

Informujemy, że wysokość czynszu w każdym przypadku zostaje określona indywidualnie w zależności od technologii oraz uwarunkowań lokalizacyjno-technicznych.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA