Far East Battery na Intersolar 2023: Nowe magazyny energii na polskim rynku

Far East Battery na Intersolar 2023: Nowe magazyny energii na polskim rynku
Far East Battery

Globalny producent w dziedzinie magazynowania energii, Far East Battery, zaprezentował podczas ostatnich targów Intersolar w Monachium swoją nową serię produktów Power, oferując nową dynamikę dla transformacji energetycznej w Europie – zwłaszcza w sektorze domowym.

Dzięki ponad dekadzie doświadczenia w zakresie rozwoju i produkcji akumulatorów firma Far East Battery (FEB) stała się ważnym graczem w globalnym przemyśle bateryjnym. FEB szybko rozwinął pionowo zintegrowane możliwości w zakresie rozwoju ogniw, modułów i systemów magazynowania energii.

Obecnie FEB oferuje różnorodną gamę rozwiązań w zakresie domowych systemów magazynowania energii, w tym systemów montowanych na regałach, na ścianie, układanych w stosy i wszystko w jednym. Magazyny FEB wyposażone są w ogniwa litowo-fosforanowo-żelazowe (LFP) i są kompatybilne z wiodącymi w branży falownikami takich marek jak Solis, Sofar oraz Goodwe.

 

Far East Battery na Intersolar 2023
Far East Battery

Podczas targów Intersolar w Monachium FEB zaprezentował wszechstronną gamę rozwiązań do magazynowania energii w sektorze mieszkalnym, podkreślając różnorodność i innowacyjne funkcje urządzeń. Jednym z wyróżniających się produktów FEB jest PowerPyramid, który zdobył uznanie w Europie dzięki wydłużonemu okresowi użytkowania, wielu zabezpieczeniom, modułowej konstrukcji i zdalnemu zarządzaniu za pomocą Wi-Fi. Dodatkowo PowerPyramid charakteryzuje się łatwością instalacji, która zajmuje zaledwie 10 minut.

 

Far East Battery na Intersolar 2023
Far East Battery

Podczas targów FEB zaprezentuje również inteligentny system magazynowania energii PowerPyramid Pro, specjalnie zaprojektowany dla polskiego rynku. Ten system wykorzystuje moduł DC-DC do utrzymania równowagi w ładowaniu i rozładowywaniu między modułami, obsługuje użytkowanie zarówno nowych jak i starych baterii.

FEB dostarcza również konkurencyjne produkty dla innych rynków w Europie. Przykładem jest estetycznie zaprojektowany inteligentny, domowy system magazynowania energii PowerArt, który posiada wyróżniającą się w branży grubość 140 mm, osiągniętą dzięki zaawansowanej konstrukcji.

Oba produkty wzmacnia nowoczesna estetyka, świetnie pasująca do przestrzeni mieszkalnych.

W sytuacji rosnącego zapotrzebowania na energię w Polsce, w czasie kryzysu energetycznego, FEB oferuje rozwiązanie PowerBrick. Produkt ten posiada zarówno opcje chłodzenia powietrzem, jak i naturalnego chłodzenia, a jego maksymalna pojemność wynosi do 511 kWh.

Magazyny PowerBrick mogą być elastycznie wdrażane w różnych obiektach, w tym w małych fabrykach, kompleksach handlowych, centrach danych i stacjach ładowania, zaspokajając potrzeby integracji elektrowni fotowoltaicznych, pokrycia szczytowego zapotrzebowania i przesuwania obciążeń, zwiększania mocy i awaryjnego tworzenia kopii zapasowych.

 

Far East Battery na Intersolar 2023
Far East Battery

W miarę jak globalny przemysł zielonej energii nabiera rozpędu, Polska ma szansę odegrać kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości zrównoważonej energii. Doceniając ten fakt, Far East Battery strategicznie rozwija swoje inwestycje w Polsce i sąsiednich krajach. Jego europejskie centrum obsługi klienta i magazyn są gotowe szybko reagować na zmieniające się potrzeby klientów, zapewniając dostępność najnowocześniejszych rozwiązań do magazynowania energii. Przewidywana zdolność produkcji na poziomie 12 GWh daje gwarancje stabilnych dostaw.

Niezachwiane zobowiązanie Far East Battery w zakresie przyspieszenia transformacji energetycznej ma na celu umożliwienie polskim gospodarstwom domowym korzystania z zalet zaawansowanych, niezawodnych i zrównoważonych systemów magazynowania energii. Poprzez wykorzystanie siły technologii i innowacji, Far East Battery oświetla Polskę i świat jasną ścieżką ku bardziej ekologicznej przyszłości.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub chciałbyś zostać naszym dystrybutorem w Polsce, skontaktuj się z panem Davidem Hua (adres e-mail: David.hua@600869.com).

Zapraszamy do śledzenia naszego konta na LinkedIn.

 

artykuł sponsorowany