Firmy z branży fotowoltaicznej na Solar Energy Business Mixer

Firmy z branży fotowoltaicznej na Solar Energy Business Mixer
Statkraft

W dniach 22-23 września odbędzie się międzynarodowe spotkania B2B dla sektora fotowoltaiki, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki i Ośrodek Enterprise Europe Network. Udział w Solar Energy Business Mixer odbywa się online i jest bezpłatny.

Zachęcając do udziały w tym wydarzeniu Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki podkreśla, że dynamiczny rozwój branży fotowoltaicznej w Polsce, szybko zmieniające się modele biznesowe i ich uwarunkowania wymagają stałego monitorowania zmian rynkowych. W czasie pandemii COVID-19, gdy możliwość uczestniczenia w branżowych wydarzeniach jest mocno ograniczona, spotkania B2B są wyjątkową okazją, by poszerzyć sieć zawodowych kontaktów i nawiązać nowe relacje biznesowe.

– Energetyka słoneczna to najszybciej rozwijający się sektor energetyczny na świecie, również w Polsce. W kolejnych latach fotowoltaika w naszym kraju, podobnie jak w wielu innych państwach świata, ma być jednym z filarów krajowego miksu energetycznego. Spotkania B2B to okazja, by zaktualizować swoją wiedzę i poznać uczestników rynku – mówi Ewa Magiera, prezes Polskiego Stowarzyszenia Fotowoltaiki.

REKLAMA

Solar Energy Business Mixer to spotkania online przeznaczone dla przedsiębiorców i organizacji z branży fotowoltaiki – producentów i dostawców paneli, ogniw krzemowych, materiałów i komponentów, firm serwisowych, doradców, firm budowlanych, sprzedawców energii, producentów systemów obsługi i wszystkich działających w sektorze PV.

Jak zapewniają organizatorzy, Solar Energy Business Mixer to możliwość nawiązania współpracy z polskimi i zagranicznymi firmami, wymiana doświadczeń i opinii z ekspertami, a także okazja do poszerzenia sieci zawodowych kontaktów.

REKLAMA

Spotkania odbędą się w dniach 22-23 września w godzinach 10:00 – 16:00.

Rejestracja na spotkania będzie prowadzona do 18 września. Rezerwacja i potwierdzanie spotkań zaplanowane jest w terminie do 21 września.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Rejestracja na spotkania możliwa jest wyłącznie na stronie wydarzenia (link).

redakcja@gramwzielone.pl


© Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy Gramwzielone.pl Sp. z o.o.