FlexiPower rozpoczyna współpracę z JinkoSolar

FlexiPower rozpoczyna współpracę z JinkoSolar

Kilka lat temu chińskie przedsiębiorstwo Jinko Solar zdumiało świat fotowoltaiki, zdobywając pozycję lidera branży w ciągu zaledwie 10 lat od rozpoczęcia działalności. Mimo zaszczytnego tytułu, producent z Szanghaju wciąż nie zwalnia tempa. Jesteśmy zaszczyceni i dumni, mogąc poinformować, że jako FlexiPower Group nawiązaliśmy współpracę ze największym producentem na świecie, zostając oficjalnym dystrybutorem produktów Jinko Solar.

Firma istniejąca od 2006 roku, od lat uważana za najpotężniejsze przedsiębiorstwo branży PV, znana jest z ciągłego poszukiwania i wprowadzania innowacji. Ponad 15.000 specjalistów z całego świata pracuje nad stałym rozwojem produktów oferowanych przez JinkoSolar. Produkcja w 2019 roku sięgnęła aż 14,3 GW, a panele sygnowane przez tę markę dystrybuowane są po całym globie i niemal każdym kontynencie, tj. Azji, Europie, obydwu Amerykach i Afryce.

W pierwszym kwartale bieżącego roku Jinko Solar znalazł się na samym szczycie prestiżowego rankingu Tier-1 Bloomberg NEF, nie schodząc z podium także przez kolejne trzy miesiące. Prowadzenie na tak ważnej liście oznacza potwierdzenie wszystkich tych wartości, które są szczególnie cenione przez inwestorów. To gwarancja wiarygodności marki, wysokiej jakości produktów, a także – co równie ważne – ich korzystnej ceny.

REKLAMA

Jinko Solar udowadnia, że najlepszy produkt nie musi oznaczać najwyższej ceny. Wręcz przeciwnie: moduły fotowoltaiczne tego producenta są godne polecenia osobom i firmom z ograniczonym budżetem. Cechują się jednocześnie niską awaryjnością, wysoką wydajnością modułów i sprawnością ogniw.

W 2018 roku świat obiegły wieści o rekordowej efektywności modułów fotowoltaicznych chińskiej marki obydwu typów: zarówno n-type (z wynikiem 378.6w mocy maksymalnej) jak i p-type (370w). JinkoSolar nawet jako niekwestionowany lider w branży nie zatrzymuje swojego rozwoju i poszukuje rozwiązań, które pozwalają pozostawać o kilka kroków przed konkurencją. Jako przykłady innowacyjnych technologii, wpływających na zwiększenie wydajności modułów, można wymienić między innymi technologię Tiling Ribbon, eliminującą luki międzykomórkowe czy 9BusBar, w której dzięki wieloprzewodowym połączeniom komórkowym ogranicza się efekt cieniowania ogniwa i zwiększa absorpcję światła pod różnymi kątami oraz przy słabym świetle.

Moduły wprowadzane na rynek wykonane są w technologii half-cut-cells, czyli półogniw. Podzielenie 66 ogniw na połowy pozwala uzyskać większą moc wyjściową, wydajniejszą pracę w trudniejszych warunkach, tzn. przy częściowym zacienieniu lub zabrudzeniu ogniwa, mniejszy współczynnik temperaturowy oraz większą wytrzymałość mechaniczną.

REKLAMA

Firma FlexiPower Group została oficjalnym dystrybutorem modułów Jinko na terenie Polski. Oferujemy zarówno moduły wykonane w standardowej technologii P-type, jak i najwyżej wydajnej N-type, znacznie przewyższającej standard branżowy pod kątem trwałości i efektywności, również w wysokiej temperaturze. Moduł wykonany w technologii N-type posiada aż 30-letnią gwarancję na moc wyjściową na poziomie 87,4%.

Już od września w sprzedaży dostępne będą następujące moduły:

  • TIGER 66-ogniwowy P-type – BLACK FRAME – MOC 385W – JKM385M-6RL3-V
  • TIGER 66-ogniwowy P-type – FULL BLACK – MOC 380W – JKM380M-6RL3-B
  • TIGER 66 ogniwowy N-type – FULL BLACK – MOC 390W – JKM390N-6RL3-B.
 
 

Ważne daty

15.09. – 17.09.2020 możecie spotkać nas na targach ENERGETAB Bielsko-Biała, pawilon G, stanowisko nr 9.

23.09 na naszym profilu na Facebooku odbędzie się webinar, podczas którego opowiemy jeszcze więcej na temat współpracy z Jinko Solar i odpowiemy na wszelkie pytania widzów. 

 

artykuł sponsorowany