Kehua na liście dostawców magazynów energii Bloomberg Tier 1

Kehua na liście dostawców magazynów energii Bloomberg Tier 1
Największy projekt magazynowania energii w Brazylii. Fot. Kehua

Bloomberg New Energy Finance (BNEF) zaprezentował swoją premierową listę Tier 1 dla magazynów energii, na której znalazł się Xiamen Kehua Digital Energy Tech CO., Ltd. (zwany dalej Kehua), co stanowi znaczące osiągnięcie w branży magazynowania energii.

Zestawienie Tier 1 dla rynku magazynowania energii – podobnie jak w przypadku podobne zestawienie dla paneli fotowoltaicznych – ma na celu ustanowienie przejrzystego systemu wyróżniania rzetelnych producentów stacjonarnych magazynów energii na rynku, w oparciu o udowodnioną wiarygodność bankową realizowanych projektów.

Rozwiązania magazynowania energii i firma Kehua zostały uznane przez BNEF za jedne z najbardziej wiarygodnych, co świadczy o globalnym potwierdzeniu czołowej pozycji Kehua.

Jakie kryteria są wymagane, by być w Tier 1?

Kryteria, które Kehua musiała spełnić, były bardzo wysokie. Firma musiała zrealizować i udokumentować w szczegółach co najmniej 6 projektów o mocy co najmniej 1 MW lub pojemności 1 MWh. Własna baza produkcyjna jest jedną z największych zalet Kehua i ten punkt ma również kluczowe znaczenie. Zdrowa i silna struktura finansowa Kehua to kolejne atuty, które znalazły odzwierciedlenie w rankingu BNEF Tier 1.

Lista BloombergNEF Energy Storage Tier 1 jest uważana za elitarną z kilku powodów, które sprawiają, że firma Kehua jest z niej szczególnie dumna:

  • Lista ta jest wysoce selektywna i obejmuje wyłącznie najlepszych dostawców usług magazynowania energii na świecie.
  • Aby znaleźć się na liście, wymagane jest spełnienie rygorystycznych kryteriów.
  • Tier 1 opiera się na obiektywnych danych i nie ma na niego wpływu marketing ani inne czynniki.
  • Cieszy się uznaniem i szacunkiem ekspertów branżowych i inwestorów.

35 lat doświadczenia Kehua w energetyce

Dzięki 35-letniemu doświadczeniu w dziedzinie energoelektroniki Kehua stała się ekspertem w dziedzinie rozwiązań do magazynowania energii odnawialnej. Działając w pięciu bazach produkcyjnych na całym świecie, firma zapewnia dostawę niezawodnych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej i magazynowania energii do klientów w ponad 100 krajach.

 

Projekt magazynowania energii z chłodzeniem cieczą
Projekt magazynowania energii 100MW/200MWh z chłodzeniem cieczą w Ningxia, Chiny. Fot. Kehua

 

Magazyn energii
Magazyn energii 200 MW/400 MWh w Guizhou, Chiny. Fot. Kehua

 

Chłodzony cieczą projekt magazynowania energii
Chłodzony cieczą projekt magazynowania energii w Suzhou, w Chinach nagrodzony tytułem „Energy Transition Changemaker” na konferencji ONZ w sprawie zmian klimatu COP28. Fot. Kehua

Globalne wyróżnienia Kehua

W 2021 r. firma Kehua została uznana przez BloomberNEF za jedną z dziesięciu najlepszych marek falowników fotowoltaicznych z finansowaniem, a w 2022 r. została sklasyfikowana przez „S&P commodity insights” jako czwarty co do wielkości dostawca inwerterów do magazynowania energii na świecie. Lista Tier 1 potwierdza globalne uznanie ekspertów rynkowych dla Kehua w dziedzinie magazynowania energii.

O Kehua

Kehua zawsze wprowadzała innowacje oraz dostarczała wysoce nowoczesne i niezawodne rozwiązania, aby przyczynić się do globalnej transformacji w kierunku czystej energii. Firma będzie kontynuować swoje zaangażowanie na rzecz bardziej ekologicznego oraz zrównoważonego świata dziś i w przyszłości.

 

Kehua – materiał sponsorowany