Badanie Gramwzielone.pl: w branży fotowoltaicznej w Polsce działa ponad 350 firm. Zobacz ich dane

Badanie Gramwzielone.pl: w branży fotowoltaicznej w Polsce działa ponad 350 firm. Zobacz ich dane
SolarWorld press

{więcej}Gramwzielone.pl przedstawia najaktualniejszą i największą bazę danych firm z polskiej branży fotowoltaicznej. Znajdziecie w niej Państwo dane ponad 350 firm dzialających w różnych segmentach związanych z polskim sektorem fotowoltaicznym. 

BAZA FIRM BRANŻY FOTOWOLTAICZNEJ W POLSCE została wykonana na podstawie danych zebranych z rynku, zweryfikowanych i opracowanych przez Gramwzielone.pl. 

Baza firm zawiera dane teleadresowe ponad 350 firm zarejestrowanych w Polsce i działających w branży fotowoltaicznej – w szczególności: 1. nazwę, 2. zakres działania (m.in. doradztwo, projektowanie, finansowanie, sprzedaż, instalatorstwo, serwis, produkcja), 3. adres www, 4. e-mail do centrali oraz poszczególnych działów – jeśli są wyszczególnione, 5. telefon do centrali oraz poszczególnych działów – jeśli są wyszczególnione, 6. dane adresowe (ulica, miasto, województwo).

REKLAMA

Gramwzielone.pl tworzy bazę firm z branży fotowoltaicznej od początku swojej działalności, czyli od 2010 r. Kompletowanie bazy danych i weryfikacja zgromadzonych w niej informacji pod względem ich aktualności i ważności zostały przeprowadzone przez GwZ w okresie marzec-maj 2014 r. 
 

Baza danych sprzedawana jest jako plik MS Excel (*.xls).

Regulamin [PDF]

REKLAMA

Przykładowy fragment bazy danych [XLS]

Cena: 300 zł netto + 23% VAT. 

Dysponujemy także aktualnymi bazami firm z innych sektorów OZE (produkcja/przetwórstwo/dystrybucja produktów biomasowych, kotły na biomasę, kolektory słoneczne, pompcy ciepła, małe elektrownie wiatrowe, biogazownie). 

Prowadzisz firmę w jednej z w/w branż i chcesz ją umieścić w naszej bazie? Wyślij do nas e-mail z informacją o nazwie, danych teleadresowych i branży, w której działa Twoja firma. Nasze bazy firm są na bieżąco aktualizowane. Dotychczasowi klienci otrzymają bezpłatne aktuliazcje zakupionych wcześniej baz.

Kontakt: 
sprzedaż@gramwzielone.pl 
+ 71 750 37 33
+ 602 278 593

gramwzielone.pl