Solis najlepszym dostawcą systemów konwersji energii (PCS)

Solis najlepszym dostawcą systemów konwersji energii (PCS)

Na organizowanej w Chinach, w Shenzen, 10. Międzynarodowej Konferencji Magazynowania Energii Ginlong Technologies (kod giełdowy: 300763.SZ), światowy lider w produkcji fotowoltaicznych falowników łańcuchowych marki Solis zdobył nagrodę „Najlepszego dostawcy PCS w chińskim przemyśle magazynowania energii 2020”. 

– Jesteśmy wielce zaszczyceni z powodu zdobycia tej nagrody, która jest wyrazem uznania, jakim cieszą się produkty marki Solis na rynkach zagranicznych. Segment magazynowania energii szybko się rozwija, a my wciąż pracujemy nad tworzeniem rozwiązań umożliwiających ich wykorzystywanie w domowych systemach magazynowania energii, na całym świecie – mówi Sandy Woodward, dyrektor sprzedaży na Europę.

Falownik hybrydowy Solis to najlepszy wybór dla zintegrowanych rozwiązań magazynowania podłączonych do sieci. Dzięki tej nowej technologii można wybrać tryb zużycia energii w czasie rzeczywistym zgodnie z możliwościami finansowymi właścicieli systemów promujących oszczędzanie na cenach rynkowych energii elektrycznej. Można go również skonfigurować tak, aby działał niezależnie od sieci energetycznej, dzięki czemu zmniejsza się zależność od słabych sieci i uzyskuje niezależność energetyczną.

REKLAMA

Niektóre zalety serii hybrydowych falowników Solis RHI- (3-6) K-48ES-5G:

  • Bezprzerwowe zasilanie dzięki przełączaniu w ciągu 20 ms,
  • Znamionowa moc zasilania poza siecią 5 kW,
  • Konstrukcja niewymagająca zastosowania wentylatora, co wiąże się z zapewnieniem dłuższej żywotności,
  • Inteligentny system zarządzania akumulatorem (BMS) podwyższający niezawodność akumulatora,
  • 24-godzinne inteligentne zarządzanie energią, umożliwiające przegląd stanu mocy instalacji fotowoltaicznej w czasie rzeczywistym,
  • Ograniczanie wartości szczytowych i podwyższanie wartości minimalnych w celu poprawy współpracy z siecią,
  • Zdalne sterowanie za pomocą jednego dotknięcia i funkcja aktualizacji za pośrednictwem platformy Solis Monitoring sprawiają, że konserwacja jest szybka i bezproblemowa.

Falownik ten jest kompatybilny z wiodącymi na rynku akumulatorami kwasowo-ołowiowymi i litowo-jonowymi wielu marek i wykorzystuje technologię izolacji wysokoczęstotliwościowej, dzięki czemu system jest bezpieczniejszy i zapewnia dłuższą żywotność. Krótko mówiąc: ten falownik zmniejsza koszty eksploatacji i zapewnia właścicielom poczucie bezpieczeństwa związanego z ciągłym dostępem do energii.

Oceń firmę Solis, wypełniając ankietę >> 

REKLAMA

Niezmiennym celem Solis jest wdrażanie „innowacji naukowych i technologicznych”. Dzięki falownikowi ze swojej wiodącej serii Solis wkracza w różne obszary zastosowań i kształtuje swoją podstawową konkurencyjność. Rozwijanie innowacji w zakresie technologii solarnej pozwoli mu pokonać wszelkie napotykane bariery.

Cel fimy to pogłębienie i uczynienie bardziej praktyczną misji przewodzenia w sektorze czystej energii i sprawienia, aby stała się ona dominującą energią na świecie dzięki innowacjom i technologii, a także efektywne łączenie popytu rynkowego z technologią, tak aby więcej ludzi mogło cieszyć się korzyściami i wygodą zapewnianymi im przez czystą energię.

Ginlong Technologies

Założona w 2005 roku, firma Ginlong Technologies (kod giełdowy: 300763.SZ) to jeden z najbardziej doświadczonych i największych producentów falowników fotowoltaicznych na świecie. Zatrudniamy ponad 1000 pracowników na całym świecie i ponad 200 techników w siedzibie naszej firmy.

Prezentowane pod marką Solis, portfolio firmy wykorzystuje innowacyjną technologię falowników stringowych, aby zapewnić najwyższą niezawodność potwierdzoną najbardziej rygorystycznymi międzynarodowymi certyfikatami. Zapewniająca globalny łańcuch dostaw, szczycąca się światowej klasy możliwościami badawczo-rozwojowymi i produkcyjnymi, firma Ginlong optymalizuje swoje falowniki Solis na potrzeby każdego rynku. Reprezentujący ją zespół lokalnych ekspertów świadczy usługi serwisowe i w pełni wspiera klientów.

Więcej informacji na temat sposobu efektywnego kosztowo dostarczania wartości przez firmę Solis, przy jednoczesnym maksymalizowaniu niezawodności dla klientów indywidualnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, znajdziesz na stronie www.solisinverters.com.

artykuł sponsorowany